Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Alien fiú vagy lány név?...

Az Alien fiú vagy lány név? Adnátok a gyereketeknek? Magyar eredetű?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 12:42
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:

"Első Aladár Árpád-házi magyar király és Adrienn francia hercegnő házasságából született első, hermafrodita gyermekük számára az udvari tudósok által alkotott név."


Az szerintem nem lehet, mert Aladár nevű Magyar kiráj nem volt,csak Artúr.A sorszámát nem tudom, de Artúr volt, tuti.


Legyen már egy kis humorérzéked :-) Szerintem meg ne moderálják ki, nincs ebben semmi rossz. Amúgy a Pálinkás Manó tényleg baró. :-D

2011. okt. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 A kérdező kommentje:

Tényleg nem értem, miért kellene a moderátorokal tilttatni, meg kiröhögni, csak azért, mert tetszenek ezek a nevek.

Ha valaki nem teljesen átlagos, akkor egyböl hüjének kell nézni?

Az értelmes válaszokat köszönöm.

2011. okt. 6. 19:53
 53/59 A kérdező kommentje:

Szerintem illene a Predátórhoz a Pál,szépen rímel nekem legalábbis tetszene, bár itt olvastam először ezt a nevet, csak a Predatort lehurogták, merthogy az állítólag ufó.

Azért köszönöm a segitséget.

2011. okt. 6. 20:00
 54/59 anonim ***** válasza:
Első-körben javasolnám a "Magyar helyesírás szabályai" című könyv olvasását, és az abban foglaltak betartását. Utána kezdhetsz hüLYeségeken gondolkozni!
2011. okt. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van. Sokkal kifinomultabb megfogalmazás a "nem teljesen átlagos" , mint a hülye. :-)
2011. okt. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem kell hejesírási szótár.Te nem szoktad látni hogy a falakra is úgy irják ki hogy -hüje-?
2011. okt. 7. 14:09
 57/59 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez a kérdés a képzeletbeli toplistám elején van :-) de tutira kamu. Az a baj, hogy már eltúlzod, pedig először nagyon hitelesnek tűntél.
2011. okt. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
amúgy akàrhogy erösködsz az Alien nem név xD... elvégre engem se szàmítógépasztalnak meg rakétànak hívnak.. :D
2011. okt. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
Bár már írtam ehhez a kérdéshez jó néhány hülyeséget jó kedvemben, de alapból a szó hangzása tényleg szép. Vegyük alapul, hogy minden névnek van jelentése. Ha némelyiket magyarra fordítanánk, olyan eredményt kapnánk, amit nem adnánk a gyermekeinknek. pl. Barbara. Szép nem? pedig barbárt jelent. Mennyivel rosszabb az, hogy "idegen"? Nem kell feltétlenül a sci-fi filmből kiindulni, mert Stingnek a legismertebb dalában a New Yorkban is idegennek említi magát, a bűbájos Kelly Familyben is van egy ilyen dal: I'm love an alien. Most itt mindenki a horrort vette alapul, pedig az Alien nem több, mint egy szó és a nevek is szavak, mindegyiknek van jelentése. Kár hogy ezt a szót már lestoppolta egy sci-fi író, egy tök egyszerű szónak horrorisztikus lett a feelingje, pedig nem az. Azért gondolkodjatok el ezen is.
2011. okt. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!