Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Regisztráljak a Facebook-ra?

Regisztráljak a Facebook-ra?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy milyen dolog az, hogy nem vagyok fenn !! Nem vagyok ember!! Ha visszakérdezek, hogy mitől lesz jobb az életem, ha regisztrálok, csak állnak bambán. Az álbarátságok, a jópofizgatás vagy a magamutogatás miatt!? Továbbra is bambán ... kérdően.


Tudtok olyan érvet mondani, ami miatt nekem élesben is regelnem kellene ?


2011. okt. 4. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Én tudok egy okot. Mondjuk ha valakinek nagyon szimpatikus vagy, de csak a nevedet tudja és szeretne megkeresni facebookon, akkor megtaláljon.Ezért regisztrálj! Én is így jártam, elköltöztünk, az egyik nőnek csak a nevét tudom, hiába keresem mindenhol egyik közösségi oldalon sincs fönn.. :(
2011. okt. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne regisztrálj! Én sem vagyok fent és még is vannak emberi kapcsolataim, nem vagyok elszeparálva a világtól csak mert nincs facebook om. Amúgy is agyrohasztó dolognak tartom.

21 L

2011. okt. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt mondom, amit nagyapám trianonnál (direkt kicsi):

-NEM!!! NEM!!! SOHA!!!

2011. okt. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Lehet értelmes dolgokra is használni a Facebookot. Például tudsz csatlakozni benne színvonalas csoportokhoz, amik egy problémakör köré épültek, és eszméletlen hogy több száz ember miket tud összehozni együtt.

Például egytemeken egy jegyet dob az eredményeiden tantárgyanként.


Meg emelett, ha nem csatlakozol, kirekeszted magad a bírkák közül, és lehet hogy kimaradsz a Facebookon kiötlött random, exkluzív szociális eseményekből és össznépi ökörködésekből. Meg nem jelölgetnek szándékukat jelezni kívánva, az ellenkező nem dögös (és kevésbé dögös) képviselői...


Egy népi bölcsességgel élve: lehet széllel szembe brúzolni, de nem biztos hogy kifizetődő. :D


Meg egy próbát amúgy is megér az egész, aztán el tudod dönteni, hogy tudsz-e belőle profitálni.

2011. dec. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!