Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már cikis élményed? És...

Volt már cikis élményed? És ha igen mi?

Figyelt kérdés

Nekem az volt hogy egyszer mentem a suliba és a metrón voltam amikor mellettem egy nő volt(mielőtt vki megkérdezné...lány vagyok:D) és nem vettem észre elsőnek pedig,és amikor majdnem elzuhantam megfogtam a seggét:D nagyon égő volt,hisz a csaj is nézett meg mindenki engem...áhh :D


meg volt olyan is hogy van 1 bnőm a suliba akivel nagyon jóba vagyok,és mindig úgy köszönünk hogy seggrepacsi és ölelés..no de nem vettem egyszer észre hogy nem Niv az(Niv a bnőm beceneve) és 1 pasival csináltam azt hogy seggrepacsi, és megöleltem...(az a pasi aki tetszik nekem) és így az arcára nézek és látom hogy ő Krisztián :D istenem ez nagyon égés x.x


veletek?:D


2009. ápr. 28. 11:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

az nagyyóón ciki volt, amikor bnőm szervezett egy bulit meghivta azokat a fiukat akik tetszettek nekünk és nekünk bugyiba meg melltartoba kellett futni a réten, söt ZOKNIBA:D de ez még semmi utána meg kifiguráztak h h futunk :D


am buszon lehet a legnagyobbakat égni :D már eleve ha véletlenül hozzáérsz valakihez olyan csúnyán néznek :D:D

fhuu am én nagyon sokat szoktam égni de most hirtelen semmi sem jut eszembe..na megyek gondolkozokXD

2009. ápr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
buszon álltam és egy hirtelen fékezésnél beleestem egy srác ölébe, kb 18 éves lehetett, én meg 14 éves lány vagyok
2009. ápr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Balatonon voltunk tavaly egy táborban, és ott voltak az akkori nyolcadikosok (sajnos már elballagtak :( ) Volt egy srác, aki folyamatosan piszkált engem és a barátnőimet. Mikor bementünk a vízbe, jött utánunk a víz alatt, és megfogta a lábunkat. Tök jól elvoltunk:D Tök erősen fogta a lábunk, és egyszer csak kihúztam a kezei közül az enyémet. Nem hagyta békén a barátnőmet, és gondoltam visszaadom Neki. De mikor utánam nyúlt, én rúgtam egy óriásit. Oda középre. Szegény srác :D Biztos fájhatott, mert egy akkorát üvöltött :D
2009. ápr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Az is ciki volt,mikor a főnökömnek azt mondtam,hogy anya!

Olyan vörös lettem mint a paprika!

2009. ápr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
90%
már más osztályba jártam és ott mentek el volt oszt.társaim. én behívtam őket, tök idegen emberek közé minden, és a csajnak akive lelőző évben alig beszéltem 3 mondatot csak úgy tök váratlanul megpusziltam:) magam sem értem hogy mertem:) benn voltak mert 2en jöttek be, és hát még beszéltünk pár szót, de nem nézett a szemembe..nagyon meglepődhetett ő is..tetszett az a lány..kár hogy nem jöttem be neki:/
2009. ápr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

mikor 14 évesen rövidre vágtam (magamnak -.-) a hajamat, 2x is azt mondták idegenek! hogy uram :S :D azóta nem vágom olyan rövidre, és festem magam, persze azóta eltelt pár év (22/L) ÉS LÁNYNAK NÉZEK KI!!! :D

aztán kicsit ciki volt, amikor voltunk egy családnál vendégségben, ahol az édesapa alig egy éve hunyt el, és reggelinél valamiról eszembe jutott valami, és lelkesen beszéltem, hogy "apukám is így...stb." mikor kimondtam az apa szót, akkor kapcsoltam, nagyon hülyén éreztem magam...:S hogy ott van két gyerek is akik hallják :(

2009. ápr. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
juj de nagy égések jesus O.o az utcsónak üzenem azt is hogy részvétem és hogy én elcsesztem is elcsesztem a hajam nemrég x.x
2009. máj. 1. 17:32
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer temetésen odaszólok az unokatesómnak aki mellettem állt: úgy utálok esküvőre járni. Dőlt a röhögéstől. Ciki volt.
2009. máj. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Buszon égtem a legnagyobbat. Véletlenül kinyílt az esernyőm, és bele"szállt" egy öregasszony fejébe. Én a röhögéssel küszködve bocsánatot kértem, de utána megkaptam, hogy mekkora szemétláda vagyok és hogy kidob a buszról. Persze mindenki minket nézett. A következő kanyarban beleestem az ölébe. XD
2009. aug. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
91%
Temetésen voltunk kb 50en. Az egyik öregasszony nagyon sírt, de ilyen nyerítő,visító hangon. Mi meg elkezdtünk röhögni, alig bírtuk abbahagyni. mindenki minket nézett, én szégyelltem magam, de hát a röhögést nem bírtam abbahagyni akkor sem :D
2009. aug. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!