Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lenne egy fontos kérdésem (....

Lenne egy fontos kérdésem (. )? : )

Figyelt kérdés
Arról lenne szó,hogy ugye 8.os vagyok és már nekem el kell dönteni,hogy mi,hogy tovább.Nem tudtok olyan oldalt ahol a világ szakmái le vannak írva és egyéb tudni valók róla(pl: merre hol van ilyen stb.)Nagyon fontos lenne...előre is köszönöm:)
2011. szept. 24. 16:00
 1/5 Elektromann válasza:
A [link] oldal tele van szakmákkal, remélem ezzel segítettem. Azt javaslom, hogy jól fontold meg, mert én is rossz szakmát választottam. Csak akkor derült ki, hogy utálom csinálni, mikor már elkezdtem, és már egy éve szenvedek ezzel a szakmával. Most más szakmát keresek, de így már nagyon nehéz, jobban jártam volna, ha nem erre a szakmára jelentkezem...
2011. szept. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm :) megnézem az oldalt és elgondolkozok mindenen :) tényleg köszi
2011. szept. 24. 16:17
 3/5 A kérdező kommentje:
nem találtam semmit...nem ír le róla semmit és nem szakmákat ad ki hanem hülyeséget :S
2011. szept. 24. 16:25
 4/5 anonim ***** válasza:

hát kezet foghatunk :)

8.-os vagyok én is és ugyanez a helyzet nálam is :)

2011. szept. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az abc lista azt ad ki, utána ha vmire rákattintasz azzal foglalkozó cégeket fog listázni a rendszer.


ajánlom figyelmedbe a felsőoktatási könyvbigyót amiben listázzák az összes kart. szakmákat nem tudom hol listáznak ugyanilyen részletesen...

2011. szept. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!