Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Center shock rágóra emlékszik...

Center shock rágóra emlékszik valaki?

Figyelt kérdés

Régen - úgy 8-10 éve - lehetett kapni ilyen rágót, de egy ismerősöm sem emlékszik rá, és néha már-már az az érzésem, hogy csak álmodtam az egészet :)


A rágó zöldalmás volt, ha jól emlékszem és kívül egy borzalmasn savanyú réteg volt, mintha citrompótlót nyalogatnál, legbelül meg folyékony édes szirup szerűség...


Rengeteget ettünk és nagyon hiányzik... tudtok róla valamit, lehet-e kapni valahol, vagy közületek sem emlékszik senki? :)


2009. ápr. 22. 18:16
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is emlékszem,meg arra is,hogy az elsőt,mikor kaptam,akkor jól kicsesztek velem,nem tudtam,hogy savanyú..
2009. ápr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ma ettem hasonlót :) Kólás és nagyon savanyú. Majd megnézem a nevét. De arra is emlékszek, amit te mondasz :) Az is fincsi volt. Régen nálunk a kisboltban lehetett kapni.
2009. ápr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Huu a Center Shock... de 2 izesitesben volt, nem?

A kolas rago is nagyon jo volt, amit tubusbol lehetett nyomni ennek a tubusosnak is volt meg egy tutti-frutti valtozata is,Apukam `Barbie izunek` nevezte! De a lejobb a gorogdinnyes volt, a nevere nem emlekszem, de piros, ezust zold csomagolasa volt es `laprago` volt, arra emlekszik vki???

24L

2009. ápr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Tegnapi utolsónak: Ha megnézted nevét szóljál, kíváncsi vagyok :)


16:21: A görögdinnyés nem rémlik, de a tubusos igen :)

Már többiek is mondták, hogy nem csak zöld almás volt, úgyhogy valószínű volt több ízben is, csak mi ettünk mindig zöldet :)

Egyébként egy korosztály vagyunk (én is 24L), úgyhogy biztos együtt éltük a "rágózós" időszakunkat :D

2009. ápr. 23. 19:22
 15/27 anonim ***** válasza:
Tegnap egesz delutan a Google-on kutattam a rago neve utan, de nem talaltam meg, de magat a ragot sem ( a dinnyeset ). Center Shock-ba volt piros, azt hiszem cseresznyes volt, de az nem volt olyan szuper, mint a zoldalmas! De imadtam...
2009. ápr. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
Igen emlékszek. Békéscsabán kapható a sétáló utcán (Andrássy út közepe felé)a Százas ABC nevű boltban az Univerzállal szemben, 29Ft darabja és van több színben.
2009. szept. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:

Nálunk lehet kapni, van almás,kólás,cherry-s,strawbery-s stb.

Innen tudsz rendelni:

[link]

2009. nov. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

EL nem hsiezd!


Tesóm vet a múltkor egy egész dobozzal, és nagyon finom! Sajna nem tudom hogy honnan van :(

2009. nov. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Köszi a tegnapiaknak is!

Főként a rendelőset!


Közben - úgy egy hónapja - a mellettünk lévő kisboltban el kezdték árulni! :) ... Pontosabban egy nagyon-nagyon eldugott kis sarokban van, (egy soha nem működő pénztár mögött :D:D) szóval lehet, hogy végig ott volt, csak nem láttam... viszont zöldalmás nincs és az az igazi :( :)

2009. nov. 20. 07:41
 20/27 anonim válasza:
Hali!Jó hírem van!Találtam egy oldalt ahol rendelhetsz center shockot! [link] ......
2010. márc. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!