Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Center shock rágóra emlékszik...

Center shock rágóra emlékszik valaki?

Figyelt kérdés

Régen - úgy 8-10 éve - lehetett kapni ilyen rágót, de egy ismerősöm sem emlékszik rá, és néha már-már az az érzésem, hogy csak álmodtam az egészet :)


A rágó zöldalmás volt, ha jól emlékszem és kívül egy borzalmasn savanyú réteg volt, mintha citrompótlót nyalogatnál, legbelül meg folyékony édes szirup szerűség...


Rengeteget ettünk és nagyon hiányzik... tudtok róla valamit, lehet-e kapni valahol, vagy közületek sem emlékszik senki? :)


2009. ápr. 22. 18:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Áááá én emlékszem rá, hülye tesóm adott először, azt hittem kimarja a nyelvem, ez meg csak röhögött :)
2009. ápr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Én emlékszem rá, meg ugy emlékszem, nem csak zöldalmás volt :D de nagyon szerettem, de sztem már nem lehet kapni sehol.
2009. ápr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül, ennek örülök :)... persze annak mégjobban örülnék, ha lehetne valahol kapni. :)
2009. ápr. 22. 18:33
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

A nevére pontosan nem emlékszek, de ha jól tudom, akkor valami más neve volt. Mi kb. 4 éve vettünk ilyen rágókat.

Kívül borzasztóan savanyú volt, de belül egy finom, édes szirup volt benne, ahogy mondtad! Mindenki rá volt kattanva, de szerintem már senki sem emlékszik rá. :( És sehol sem láttam többet ilyen rágót, pedig tényleg elég jó volt. :)


14/F


Ui.: Talán azért volt más a neve, mert Romániában élek...és ha jól emlékszek, tényleg kb. 4 éve vehettem ilyen rágót. :) Utoljára...:(

2009. ápr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan még akkor nem éltem... Vagyis... 10 éve 3 éves voltam, szóval nem hiszem, hogy ettem ilyet, de mostanában lehet kapni valami hasonlót, csak az fordítva van. Kis dinótojás, a külseje dinnyés, belül pedig ilyen savanyú lötyi van.
2009. ápr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Jesszusom nyolcadikos korom óta emberek nőttek fel?! Ez szörnyű... :) ... ha látok ilyen dínó tojást kipróbálom, de valóban nem erre gondoltam :)
2009. ápr. 22. 19:04
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy elolvastam a kérdést, már folyt a nyálam :D

Imádtam én is,olyan jó savanyú volt :)

2009. ápr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Nnna rákerestem google-n (tudom előbb is megtehettem volna, de eddig nem találtam), és hosszas keresgélés után találtam... Németországban lehet kapni :) Nna hát ezért nem megyek ki :)


18:44-es: Amire Te gondolsz milyen alakú volt? Mert most találtam a Center Shock mellett egy gömb alakú utánzatát, fini boom névvel... de amúgy ha jól látom ugyanaz, csak golyó alakú (center shock lekerekített téglaszerű volt)

2009. ápr. 22. 19:13
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

A dinótojásos vagyok: Fini boom-ot nálunk lehet kapni :D legalábbis a sarki közértben.


Itt van még egy fini termék, írtó finom dinnyés ez is, a belsejében "magok" vannak, és az a savanyú, csak kicsi a kép: [link]


A dinósról pedig: [link]


De van teniszlabda is, én azt is szoktam látni: [link]

2009. ápr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Tényleg, így már ismerős nekem is a fini boom... de ez nem savanyú :(... nekem savanyú kell :) a center shock nagyon az volt :)
2009. ápr. 22. 19:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!