Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elakadtam a Half Life 2-ben,...

Elakadtam a Half Life 2-ben, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az "Elsőszámú antipolgár" című fejezetben találkozok pár emberrel, akik később a csapatomat alkotnák. És itt van a probléma, nem tudom sehogy rávenni őket, hogy kövessenek. Hiába nyomom akár a c-t, akár az e-t, sőt akármit, nem történk semmi, és így nem tudok tovább haladni. Esetleg valami ötlet valakinek?
2011. szept. 12. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem játszottam, de először is nézd meg az opciókban, hogy mivel kell hívni őket, de előfordulhat az is, hogy játékhiba, abban az esetben patchet kell letölteni a játékhoz, ami azt kijavítja.
2011. szept. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hiába nyomkodom azt a gombot, ami elvileg erre való, semmi nem történik. a patch-el megpróbálkozom, köszönöm a segítséget ;)
2011. szept. 12. 22:54
 3/3 anonim válasza:
úgy tudod hogy hosszabban nyomod a c -t
2012. jan. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!