Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell naplót vezetni?

Hogyan kell naplót vezetni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:

fogsz egy füzetet és írsz bele.


én mikor tini voltam akkor írtam naplót. vettem egy szép füzetet és amikor kedvem volt írtam bele.

mindig a dátummal kezdtem. aztán leírtam amit akartam. pl hogy megláttam egy fiut stb... volt hogy minden nap volt hogy oldalakat és volt hogy hónapokig semmit.


kezdheted hogy

kedves naplóm, és mintha valakinek írnál.

de írhatsz személytelenül. is.

2011. szept. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én nem írok naplót de amugy szerintem ha nem akarsz egy egyszerű füzetet nyugodtan vehetsz egy keményebb borítójú füzetet is én ha írnák inkább vennék egy ilyent :)

a naplóba leírhatod például hogy mi történt veled ma.

Hallottam márt olyanról is hogy valaki képeket is ragasztott a naplójába.

Esetleg ha attól félnél hogy valaki elolvassa mondok egypár helyet hova rejtheted el:)

szekrénybe vagy szekrény mögé,ágy alá,eselteg ha van valami kis dobozkád vagy szekrény amihez van kulcs és be lehet zárni akkor tedd el oda és a kulcsot meg könnyebb elrejteni mert kissebb dolog,régi játékok közé,vagy könyvek mögé/közé ,vagy esetleg csomagold be olyan botítóba a naplód amilyen van az iskolás könyveiden majd rakj rá matricát amire ráírhatod a nevedet és mellé írj egy tantárgy nevet igy ha valki meglássa azt fogja gondolni hogy az is egy iskolás könyv, :)

hát most más nem jut eszembe de ha majd még valami eszembe jut írok :D

egyébként az üzletekben lehet kapni olyan füzeteket is amihez van lakat és lelehet zárni igy nem kell agódnod ez ügyben.

2011. szept. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok ...amugy én igazából nagyon régen írtam naplót de nem sokáig.nagyon jó vissza olvasni amiket még olyan régen írtam :)

amugy leírhatod igen akibe szerelmes vagy vagy tetszik neked,én mindig ilyeneket írtam meg hogy mik történtek velem és hogy mit gondolok például valakiről meg mindenfélét hidd el hamar bele fogsz jönni :)

2011. szept. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ciki az hogyha elolvassák :)
2011. szept. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Naplót vezetni? Csakis jogsival, mert lekapcsolnak a zsaruk :D
2011. szept. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat elkezdtem naplót írni,egy nap alatt belejöttem.
2011. szept. 8. 19:09
 7/8 anonim ***** válasza:
szivesen és na látod mondtam én hogy nem lesz nehéz :)
2011. szept. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Joros krisztina Tina válasza:
en is irok naplot es ahogy az mondta hogyha felsz hogyel olvassak rejtsd a szonyeg ala
2012. márc. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!