Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szoktatok naplót vezetni?

Szoktatok naplót vezetni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Volt egy korszak az életemben. Egy nagy szerelmi csalódás után. 2 évig vezettem.


19/L

2011. máj. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szamóca. ***** válasza:
azt nem. de van egy nagy dobozom, amibe minden fontosabb vagy jobb pillanatom emlékét beleteszem. koncertjegyek, fényképek, apró tárgyak, ilyesmi van benne. soha senki nem fogja megérteni, de én látom benne életem történetét:) jobb mint egy napló.
2011. máj. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem faliújságom van, ahova kirako pl. mozijegyet, karszalagot stb.. naplót nem vezetek 18/L
2011. máj. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én már 2 éve vezetem
2011. máj. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem vezetem a naplót, de van egy nagyon szép füzetem, amibe időnként írok.Az első bejegyzés 2008 novemberében készült, de még most sincs tele...szóval tényleg csak fontosabb dolgokat írok bele. És ebbe szoktam beleírni a verseimet, novelláimat is :)
2011. máj. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!