Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Most hagyjam el? Szeretem nagyon és hát nem szeretném hogy a fiam apa nélkül nőjön fel.

Figyelt kérdés
Nem rég szültem, tegnap jöttünk haza a kórházból és beleolvastam a barátom msn beszélgetéseibe. és olyanokat írt a volt barátnője tesójának hogy ha nem lenne gyereke elvenné feleségül. meg hogy látni szeretné:(
2011. szept. 4. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:
62%
Hmm. Szerintem próbáld meg feldobni a nemi életeteket, engedj olyat amit már régóta akar. Ha ez nem megy, akkor jöhet egy kis pszichológia, próbálj meg rossz érzést kelteni benne. De te is jó vagy, hogy olvasgatod az üzeneteit.
2011. szept. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt most költői kérdésnek szántad, hogy mit csinálj? Csinálj cirkuszt, mert nem normális, nem megbocsátható dolog az, hogy miközben te a gyereketekkel vajúdtál, ő már egy másik puncit igyekezett szép szavakkal az ágyába csábítani. Nyugodj bele, hogy nem fognak itt megállni, s ha nem ezzel a lánnyal, hát majd másikkal, de meg fog csalni. Tehát vagy hagyd el most, vagy tettesd magad süketnek és vaknak örökre.
2011. szept. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!