Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Éreztél már ilyet? (KÉRDÉSED. )

Éreztél már ilyet? (KÉRDÉSED. )

Figyelt kérdés
Legszívesebben fognék egy nagy kajával tömött túratáskát, a dobókéseimet, egy normális konyhai kést, egy bozótvágót és elindulnék egy erdőbe, csak úgy előre. Mindegy hogy ütközök-e betonutakba, városokba, a lényeg, hogy menjek és menjek. Szereznék magamnak kaját hogy mindig legyen, és csak mennék... Sajnos msot nem tudom megvalósítani, de úgyérzem hív valami. Nem ezotéria témakör szerint, csak úgy.
2011. aug. 24. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
elgurult a gyógyszered?
2011. aug. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem szedek gyógyszert.. Amúgy nagyon eredeti poén, de nem fogok kötözködni.
2011. aug. 24. 15:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel baj! Van hogy érzünk valamit, ha nagyon erősen, akkor többnyire okkal. Ha alkalmad lesz, szerintem vágj bele ;)
2011. aug. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Te lennél a magyar Bear Grylls,az elképzelés nem rossz,vigyél magaddal kamerát is.XD
2011. aug. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Te 15:52 Ez nem is hülyeség!!!! rakd fel netre a videjókat amiket csinálsz ott az erdőbe..
2011. aug. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nemhinném hogy jó ötlet kamerát vinni. Amíg Bear Grylls (lehet hogy rosszul írom) mérges kigyókkal küzd én Pista bácsival veszekszek hogy mirért mentem a földjére :D PErsze nem szó szerint, de itthon a kajavadászaton kívül semmi olyan nincs ami másnak érdekes lehet. Nekem viszont biztos jót tenne egy kis magány, kiélhetem magam és meghúzhatom a határaimat. Ha sikerül megvalósítanom, akkor mindenképp megyek mégegyszer, de akkor már nem egyedül.
2011. aug. 28. 13:45
 7/10 anonim ***** válasza:
én is néha érzek ilyet.... hogy elmenjek messzire onnan ahol vagyok... de ezt többnyire elkeseredés vagy düh vagy ilyenek teszik... aztán visszaállok normálisba és eszem ágában sem lenne elmenni... :D
2011. aug. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Zarándok útra menj el ha van pénzed Spanyolorszába ott az El Camino vagy van már magyar útvonal is ami 400km gyalogtúra szép tájakon

[link]

2011. aug. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hmm, köszönöm szépen! :)
2011. szept. 1. 15:51
 10/10 A kérdező kommentje:
Túl szervezettnek tűnik, de megnézem.
2011. szept. 1. 15:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!