Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnék hízni? (Lejjeb)

Hogy tudnék hízni? (Lejjeb)

Figyelt kérdés
13 éves vagyok 151 cm magas és 34 kg.Rettenten sokat eszek de így is lehet látni a bordáimból 1-2t PLS segítsetek.Sorry.
2011. aug. 24. 02:11
 1/3 anonim ***** válasza:
hát sztem menj el dokihoz vizsgáltasd ki magad, mert ez nagyon alacsony. miket eszel általában? am ha nem talál semmit akk lehet csak ilyen a szervezeted, extra gyorsan emésztesz. plusz még növésben vagy, folyamatosan változol, szval ezért is lehet, nem vagyok szakértője, az viszont biztos, h vagy 15 kiloval többnek kellene lenned. de semmiképpen ne zabálj csak h hizzál, inkább mozogj sokat, edzél, fussál akármi, az izom nehezebb mint a zsír :D
2011. aug. 24. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én 12 vagyok 44kg és 152cm én is sokat ettem hogy meghízzak mert én is sovány voltam . nem tudom hogy rajtad is segít ami rajtam segített nem tudom hogy mit eszel rajtam asok gyors kaja segített pl:sült krumpli megy a normális kaja pl:pörköltek REMÉLEM SEGÍTHETTEM XD.
2011. aug. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi Egyépként focizok.
2011. aug. 24. 19:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!