Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire sz@ar a...

Tényleg ennyire sz@ar a neveme? Xd Kittinek hívnak és nem tudom. Nem szeretem.

Figyelt kérdés

Pedig énis az a tipikus kis 'cuki' vagyok. rózsaszín mániás meg minden.

de egyszerűen nem szeretem leírni nem szép az aláírásom..

Fiúk is szoktak névről ítélni és elég negatív jelzők jutnak először eszükbe..

Véleményed..?!:D

Köszi. 15/L


2011. aug. 19. 23:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennek remélem hogy egy kicsit örülsz,mert az én kedvenc női nevem a Kitti.Szerintem ennél szebb nincs is.Szóval nagyon szép a neved.

17/F

2011. aug. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy!:)

Kösziii.:D

2011. aug. 20. 00:01
 3/12 anonim ***** válasza:
"Pedig énis az a tipikus kis 'cuki' vagyok." Na nálam itt a probléma, nem a Kittinél. Az ilyen lányok idegesítenek, bocs.
2011. aug. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

miután elolvastam mit írtam gondoltam, hogy valaki ezt is megemlíti.(:

Szóval úgy értettem hogy a Kittiről sokaknak a hello Kitty jut eszükbe ami ugye egy rózsaszín cuki dolog. És mivel én ezt szeretem ezért fogalmaztam így.

De mondhatom úgyis hogy nem vagyok emo, rocker stb.

és amúgyis idézőjelben van a cuki :Dd

2011. aug. 20. 00:08
 5/12 anonim ***** válasza:
A te neved szép, de az enyém... Rubina vok :S Ez szerintem gááz.
2011. aug. 20. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
00:08: Ez (') nem idéző jel hanem aposztróf. Ez " az idéző jel.
2011. aug. 20. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

a kis cuki rózsaszín mániás-t egy szóval is ki lehet fejezni: rib@nc.


Xd Kittinek hívnak? hát az Xd tényleg elég szokatlan vezetéknév, de a Kitti kifejezetten szép. sajnos ez a Hello Kittyzés tényleg 'elrontotta', de ha nem lennél olyan kis cuki rózsaszínmániás akkor senkinek nem ez jutna eszébe rólad. jah és én is utálom a divatemokat de sokkal kevésbé mint a ribiket, a rockerekkel vagy gothokkal pedig semmi baj nincs legalább nekik van stílusuk és nem kell a divatot majmolniuk mert nem annyira ötletszegények hogy meg kelljen nekik mondani hogy mit vegyenek fel


nah ez a véleményem.

2011. aug. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Héhéhéé. Attól mert szeretem a rózsaszínt ribanc vagyok??

Hát szerintem egyáltalán nem vagyok az. Ismerek olyanokat akik 15évesek vagyis annyi idősek mint én. Naponta új képet pakolnak fel Facebookra. Kint van a mellük csücsörítenek, és ha ezt valaki kommentekben szóba hozza még ők vannak felháborodva. Minden hétvégén hulla részegeke és azon veszekednek hogy ki, kinek a pasijával smárolt. Utána pedig egy sor xD-vel közlik hogy nem csak smároltak.. és ők is 15évesek mint én. egy buliban nem voltam még. Nem volt még kapcsolatom mert korainak tartottam. Nincs egyetlen kivágott felsőm se. És nem frissitem 2óránként a profilképem.

Ha valaki ezek után még mindig ribancnak tart azért mert sz*rul fogalmaztam meg egy mondatot ahol lecukiztam magam...hát oké.

Normálisválaszokat pedig köszönöm.(:

2011. aug. 20. 19:07
 9/12 anonim ***** válasza:

Tényleg igaza van a kérdezőnek!Nem tudom hogy mi a f*szért kell rögtön leoltani.Dehát nem tudom hogy miért csodálkozom,mert mindig ez van.

Amúgy első voltam.

2011. aug. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

SAjnos mostmár az olyanok a normálisak akikről beszéltem..

Hát akkor onkább nem akarok 'normális' lenni..

szerintem ők a szánalmasak.. soha nem lesz normális kapscolatuk ha már az első találkozásnál meg d*gatják magukat. Pasik meg persze hogy ezt kihasználják.:D

De végülis ja.. egyszerűbb engem oltogatni:))

2011. aug. 20. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!