Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet bejutni a sensation...

Hogy lehet bejutni a sensation white-ra 18 év alatt?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Nővérke/Báttyus személyije?
2009. ápr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Én kórházban dolgozom, nekünk minden nap white parti van :D Ha napi szinten ebben kéne lenned, nem lennél oda érte ennyire...

Amugy szerintem legálisan sehogy, nade manapság már mi legális, kérdem én??? Egy próbát megér!

2009. ápr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
Ez az életcélod, hog oda bekerülj?
2009. ápr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
ha már a ruhád és a jegyed megvan:Pamúgy szerintem be engednek
2009. ápr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom hogy beengednek-e de nemrég olvastam egy lány kérdezte miben menjen és 16 éves volt. Ha lány vagy magassarkú, smink segíthet.
2009. ápr. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon szeretnék bejutni! Főleg, hogy már jegyeket is vettem.
2009. ápr. 14. 16:40
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha lány vagy akkor egyszerűen. Befolyásos pasikkal kell haverkodni és/vagy menni :) de ha kicsit sírsz ott a "jegykezelőknek" hogy neked már meg van a jegyed és senki nem mondta, hogy nem mehetsz akkor biztos beengednek...
2009. ápr. 15. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
49%
Először is nézz ki minimum 16-nak. Aztán ne izgulj. Haverokkal menj, társaságban. Ha megállítanak akkor ne bepánikolj és elkezdj sírni a biztonságinak, hogy "de már megvan a jegyem, meg a ruhám", hanem higgadtan kezeld a helyzetet. Ha nyűgös, sikítozós kislány módjára elkezdesz ott nyavalyogni neki, akkor biztos nem fog beengedni.
2009. ápr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én se úgy értettem hogy hisztizzen és sírjon hogy már megvan a jegye, hanem "sírjon" és szomorú szemekkel bámuljon rá a pasira :) mindegy...
2009. ápr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Mindenféle rosszindulat nélkül mondom, hogy: Remélem sehogy!

Ez pont attól szép, hogy nem tizenéves kisgyerekek jönnek oda, isznak határok nélkül és csinálják azt amit szoktak is hétvégente. Erre ott vannak Bp híres szórakozóhelyei. Ide olyan emberek járnak, akiknek ez egy kicsit többet jelent :) Nem véletlenül korhatáros.

2009. ápr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!