Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a kannibalizmusr...

Mit gondoltok a kannibalizmusról? Nem undorító?

Figyelt kérdés

Most láttam azt a képet az egyik kérdéshez linkelve. Olyan undorító, fel fordul tőle a gyomrom! Mi visz rá egy embert, hogy egy másik emberből egyen?


Itt a kép:

[link]


2009. ápr. 13. 21:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a kedves utolsó válaszolónak pedig azt üzenem, hogy véletlenül találtam, és ha elolvasta volna a kiegészítést, akkor tudhatná hogy találtam, és nem kerestem.
2009. aug. 26. 21:31
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Az emberevéstől azért undorodsz, mert így neveltek. Van alapja is: ez a 2. legkönnyebb módszer a fertőzésre (a legkönnyebb a fecskendő és a véradás, ill. a seben keresztüli fertőzés). Ráadásul embertől emberi betegségeket kaphatsz (az állati betegségeknek jobban ellenáll az ember).


Ahol nagyon nagy az éhínség, ott másféle a kultúra is. Ott ez pazarlás lenne - amúgy teljesen jogosan. Ha holnap éhenhalhatsz, akkor nem érdekes, ha 30 év múlva elbutulásban fogsz meghalni.

2009. aug. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!