Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a kannibalizmusr...

Mit gondoltok a kannibalizmusról? Nem undorító?

Figyelt kérdés

Most láttam azt a képet az egyik kérdéshez linkelve. Olyan undorító, fel fordul tőle a gyomrom! Mi visz rá egy embert, hogy egy másik emberből egyen?


Itt a kép:

[link]


2009. ápr. 13. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

De, engem is undorít, de elfogadom.

Vannak kultúrák, ahol ez elfogadott, gondolom az éhezés viszi rá legtöbbször az embereket. Néha valamiféle vallási fanatizmus talán (?).

2009. ápr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a linket én adtam nemrég egy kannibálos kérdésre..

Nekünk undorító lehet, de ezek a népek teljesen más kultúrával rendelkeznek, olykor egy-egy rituálé keretein belül eszik meg az ellenséget (elrettentésnek, elégtételnek szánják).

Valaki a disznóhúshoz (vagy egyáltalán, bármilyen húshoz) még bottal sem nyúlna hozzá, mert számára az lenne a természetellenes.

Ezeket végiggondolva nem, én nem tartom undorítónak, bár nem hinném, hogy tudnám csinálni.

2009. ápr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen a teljesen más kultúra teszi. és a nevelés, ahogy tanították a bennszülöttek a gyerekeiket. pl a Karibi szigetvilágban ahol teljesen természetes volt ez, olyan elvekkel vallottak, ha sok halat eszel jobban úszol, ha krokodilt, erőseb belszel, ha a legyőzött harcosból eszel beléd száll az ereje. és szentül hitték hogy így van.
2009. ápr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
szerintem egyáltalán nem undorító.. puszta hús..
2009. ápr. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem hallottad még azt a történetet amikor lezuhant egy repülő egy amerikai futballcsapattal a fedélzetén valahol az Andok környékén?

12-en voltak a repülőn, és lezuhantak a hegyekbe, élelem nélkül. Nem tudtak mást tenni, csak hogy aki először halt meg, azt szó szerint megették. Ez így folytatódott kb. 6 napig, akkor a csapatból már csak 4 ember élt. Úgy élték túl, hogy megették a saját csapattársaikat. Néha muszáj ilyen dolgokat megtenni, akár a saját életünkért. ;)

2009. ápr. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja és azt elfelejtettem még írni, hogy a 6. napon találták meg őket. De szerintem ez egyértelmű. ;)
2009. ápr. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
utolsó két válaszoló azt hiszem méghozzá meg is filmesítették ezt a történetet amit mesélsz, asszem az a címe hogy: "Életben maradottak" de már nagyon rég láttam
2009. ápr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
náluk ez a szokás. a kínaiak meg kutyát meg macskát esznek. mi meg disznóhúst. mi ebben az undorító?
2009. ápr. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes!

Mint criminológiailag, mint pszichológiailag!

2009. aug. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%
Ha ilyen képeket nézegetsz eléggé beteg lehetsz!
2009. aug. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!