Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felhúznád magad, ha valaki a...

Felhúznád magad, ha valaki a nevedben rendelne egy csomó kaját? És egyszer csak ott állna valaki az ajtódban 30 xxl pizzával?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 16:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/86 A kérdező kommentje:
Már elmondtam egy párszor, hogy miért nem! cuncimókusXDD
2011. aug. 13. 14:19
 52/86 anonim ***** válasza:

"legyen elég annyi hogy egy hülye barom, aki mindenkit lenéz, megvet."


Nem magadról beszélsz végig? Elég fura ötlet, hogy magadat akarod megtréfálni, azzal, hogy pizzát rendelsz magadnak.


Komolyra fordítva a szót, ezen a bájos mondaton kezdtem el filózni:


"csakhogy ő attól is felhúzza magát ha idegenekkel kel váltania 2 szót, nemhogy mentegetőzzön (lásd. futár)."


He? Egy nagyképű, lenéző baromnak nem hiszem, hogy két percnél több bosszúságot okozna az ilyesmi. Legfeljebb igazolva látná, hogy az emberek tényleg barmok körülötte. Szóval valami más van itt, és te is tudod, egyszerűen csak meg akarsz alázni egy embert, aki érzékeny erre, azért, mert nem úgy nagyképű és lenéző barom, mint te.

2011. aug. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/86 A kérdező kommentje:
Azt a .... ! Hogy te milyen 'intelligens' vagy:)
2011. aug. 13. 14:32
 54/86 anonim ***** válasza:
Nem én készülök olyasmire, amiből csak én jöhetek ki rosszul. Hosszú oldalakon magyarázták, hogy praktikusan, és jogilag miért nem érdemes. Neszeneked, intelligencia!
2011. aug. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/86 A kérdező kommentje:
XD Én meg hosszú oldalakon magyaráztam, hogy miért nem lesznek rám nézve következményei. Nesze neked intelligencia !
2011. aug. 13. 15:03
 56/86 anonim ***** válasza:
Például, amikor kijelented, hogy az áldozat biztosan tudni fogja, hogy te voltál?
2011. aug. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/86 A kérdező kommentje:
Főhet magában, mert tudni fogja h ki volt, de ameddig nincs ellenem bizonyítéka, nem tehet semmit.
2011. aug. 13. 16:12
 58/86 anonim ***** válasza:

Kivéve a telefonhívás, ugye a telefontársaságnál megvannak a hívó adatai.

Esetleg ő is kiszúr veled.

Esetleg megtudja, hogy a rólad alkotott véleményének minden alapja megvan. Azért az sem rossz.

2011. aug. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/86 A kérdező kommentje:
Ennyik erővel amerikában lesz valakinek egy látomása hogy én voltam és kapok 30 évet.
2011. aug. 13. 18:10
 60/86 anonim ***** válasza:

Téged tényleg nem az eszedért kell szeretni.

Nem is az erkölcsi érzékedért.

Azért anyád csak talál benned valami jót.

2011. aug. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!