Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen az ha valaki nem sír a...

Milyen az ha valaki nem sír a temetésen?

Figyelt kérdés
Haverom apjának volt a temetése.Nagyon szerette az apját a haverom nagyon jó ember volt.Haver áll a sír felett és lazán hallgatja a Rock zenét oszt még röhög is hogy a többi sír.Ez milyen dolog?Jah 17/f a gyerek
2011. aug. 5. 07:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

az h nem sírt az egy dolog


nem mindnki fejezi ki ugyanúgy az érzéseit


általában én se sírok temetéseken de ez nem jelenti azt h érzéketlen vagyok...



viszont a rockzene hallgatás durva

épp ezért sejtésem szerint ez kamukérdés:P



ha mégse, az szomorú...

2011. aug. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem kamukérdés.
2011. aug. 5. 08:03
 3/12 A kérdező kommentje:
Sztem nem szomorú.Mi lenne szomorú?Én se szoktam sírni temetésen.Sőt nem is öltözök ki elmegyek abba amit fel akarok venni.
2011. aug. 5. 08:07
 4/12 anonim ***** válasza:
Van, aki nem tudja kimutatni az érzéseit és azért viselkedik úgy, mintha nem történt volna semmi, hogy ne lássák rajta, hogy baja van. Sokaknak egyébeként csak hetek múlva jut el igazán a tudatába, ha valaki közeli hozzátartozó meghal.
2011. aug. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én sem sírok temetésen, de ez h zenét hallgat szertartás közben kicsit illetlen. Viszont nekem az a gyanúm h azért hallgatta h könnyebben el tudja nyomni az érzéseit vagy h ne fakadjon sírva. Én is ilyen vagyok mindig erősnek akarok látszani, és ha szerette akkor biztosan mélyen érintette igazából.

Amúgy meg jobban tetszik a keleti kultúrákban a temetés: ahol ünnepként, buliként fogják fel az egészet.

2011. aug. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szörnyű, de pl velem is előfordult egy temetésen hogy nevettem. Egyszerűen képtelen voltam uralkodni magamon. Van, akinél így jön ki a feszültség - gondolom legalábbis. Mert nem örömömben nevettem, nagyon szerettem azt, aki meghalt és úgy éreztem megszakad a szívem, mégsem tudtam sírni...
2011. aug. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a zenehallgatás durva, de lehet, hogy csak nem akart sírni. ha viszont tényleg ilyen érzéketlen, akkor egy pszichopata.
2011. aug. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem Psychopata mert még nem ölt embert
2011. aug. 5. 08:43
 9/12 anonim válasza:
32%
A srác egy tiszteletlen tetű paraszt, nemcsak ő hanem az egyik válaszoló aki írta hogy ki se öltözik. Alap tiszteletet meg kell adni, legalább azzal hogy kiöltözöl, s nemcsak a halott miatt hanem a hozzátartozók miatt.
2011. aug. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval. Szerintem sem lehet egyszerűen csak nem kiöltözni egy temetésen, és az sem szép, ha kinevettek valakit, aki sír. (arról nem is nyilatkozok, milyen zenét hallgatni a szertartás alatt...) Ez mind tiszteletlenség nemcsak a halott emlékével, de a gyászolókkal szemben is. Van, aki már a temetésen is ki tudja fejezni a bánatát sírva, van, aki nem. Ezt el kell fogadni. A lényeg, hogy mind azért vagytok ott, mert valaki, akit szerettetek, meghalt, és el akartok búcsúzni tőle. Hogy éreznek szerinted az emberek, mikor rád néznek, és nem vagy kiöltözve? Rosszul esik nekik, hogy még ezt sem teszed meg, nem tiszteled meg az eseményt, sem őket, akiknek még mindig fáj, hogy nem láthatják többet azt ez embert.
2011. aug. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!