Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szabad és mit nem borotvál...

Mit szabad és mit nem borotválni mielőtt megjönne a menstruációm?

Figyelt kérdés
Nekem még nem jött meg de már borotválkozom.Azért nem jön meg mert borotválkozom vagy mi??Csak mert minden meg van ami az előjele lehetne de nem jött még meg! :/
2011. aug. 4. 13:40
 1/9 dirtboy ***** válasza:
82%
Te nem borotválkozol hanem borotválsz,hacsak nem az arcodról beszélsz mert akkor tényleg borotválkozol.Az hogy borotválsz annak nem tudom mi köze van a menstruációhoz, de szerintem semmi.
2011. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
semmi köze nincs a borotváláshoz annak, hogy kinek mikor jön meg. Ezt hormonok irányítják. Attól ,hogy még nem jött meg, azt borotválsz le, mait akarsz, fanszőrzetet, hajat egyaránt lehet.
2011. aug. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Túl sok a buta,felvilágosítatlan tinédzser...ahjaj,nem attól megnyugodhatsz
2011. aug. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi aki a kérdésre válaszolt...az aki meg javítgat menjen tanárnak!cső >.<
2011. aug. 4. 16:01
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
igazat adok annak a kommentelőnek, aki szerint is túl sok a tudatlan csitri, ne is foglalkozz vele manapság ekkora az IQ szintje egy tininek. biológia órákról rendszeresen hiányzik, de állítja hogy borotválkozik. Te, a f,@szodat nem szoktad kiverni véletlen? lehet hogy nem is lány vagy hanem kisfiú és p*ni helyett pocsöd van, ezért nem menstruálsz.
2011. aug. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát a bajszodat és a szakáladat nem szabad leborotválni mert az befolyásolja a menstruációdat.De szerintem a melkhasadat se meg a talpadat se borotváld addig míg meg nem jött.Remélem sokat segítettem.
2011. aug. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
am ki a szart érdekelltek mert engem biztos hogy nem ezzel nem tom kit akartatok bosszantani de ha engem ez sajni nem jött be ja és ha ennyire unatkoztok akkor ne másokat cikizzetek amikor ti sem vagytok kis hercegnők :DDDD még annyit hogy ti még csak azt se tudjátok hogy hány éves vagyok és itt pofáztok na mind 1 am hogy ha itt valakinek fasza van vagy szőrös a talpa azok csak ti lehettek!! há-há na pááá :)))
2011. aug. 10. 12:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi vagyunk a hülyék amikor te teszel fel ilyen kérdést?
2011. aug. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen ti vagytok mert nektek semmi közötök hozzám és így nem kéne itélkezni naa most már kopjatok le mert kezdetek idegesítőek lenni... na pááááá!!!
2011. aug. 12. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!