Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyit késhet a menstruációm?

Mennyit késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, 2011 január 10-én jött meg először, azóta semmi, márciusban volt barna folyásom és áprilisban is. Mostanában (kb. 2 hete)fáj a hasam alsó része délelőttönként, rövid ideig ( 10-20 perc). Ez azt jelenti, hogy hamarosan meg fog jönni? Mennyit késhet ilyen idős korban?

13/L


2011. jún. 2. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, - hanem férfiként gondolom, - hogy a "kezdet" is olyan lehet a Nőknél, mint a "vég". Nem egyik napról a másikra szűnik meg a menstruációjuk, hanem fokozatosan marad el. ( - Ez a klimax egyik fizikai vonása.)

Úgy gondolom, hogy a kezdet is fokozatos: Eleinte ne is várd, hogy "óramű pontossággal" fognak jelentkezni a havi vérzéseid, - javaslom, egyelőre nyugtasd Magadat azzal, hogy nem tettél semmi olyat, ami miatt elmaradhatna (biológiai okból)! Javaslom, azért beszélj erről az Anyukáddal, amennyiben ezt a körülmények lehetővé teszik, - az Anyai szeretet, az Anyai szív "csodákra képes"!

2011. jún. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :)
2011. jún. 4. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!