Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amikor a Gyűrűk ura film...

Amikor a Gyűrűk ura film végén frodó és gandalf a tündékkel elhajózik ki a tengerre akkor lehet tudni hogy hova mennek? Mert eddig az istenért se tudtam rájönni. Valaki kérem mondja meg XD

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 14:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
41%
Maradjunk annyiban, hogy a filmben nem igazán derül ki, mi lett Szarumánnal.
2011. aug. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
én vagyok, a kiváncsi:) de igen, a bővített változatban benne van, amikor meghal. gríma szúrja le, és onnan beleesik a vízmalom kerekébe...nem lehetett ő..akkor ki?? légyszives mondd meg:):):)
2011. aug. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
81%

Nekem meg a bővített változat maradt ki.

Szarumán foglalja el a Megyét a könyv végén.

A film már így is bő lére volt eresztve, muszáj volt megvágni, de ezért kár, hogy csak a bővített változatba került be Szarumán halála.

2011. aug. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:

áhh, köszi, de tényleg kár, hogy neked kimaradt a bővitett mert abban sok fontos részlet is benne van. azért nézem a neten, nem a tévében. pl. amikor a végén aragorn a fekete kapu elé akar vonulni, előtte belenéz a gömbe, meg szauron szája is, nagyon jó...szerintem ha van időd, nézd meg. amit láttál, azt át is pörgetheted, de komolyan érdemes:)

itt egy link: ***** filmnezes



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 jujubas válasza:
100%
Frodó a széltetői támadás és Banyapók támadásának évfordulóján rendre megbetegszik, és szenvedései miatt a többi gyűrű hordozóval (Gandalffal, Galadriellel, Elronddal és Bilbóval) Valinorba hajóznak. Samu Trufával és Pippinnel elbúcsúzik Frodóéktól, majd Samu hazamegy, ahol felesége, Csűrös Rozi, és pár hónapos kislánya, Elanor várja.
2012. márc. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
78%
igazából eggyik sem :D , Valinorba mennek ami tényleg egy távoli tünde város , benne van a szilmarilokban
2013. júl. 15. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
100%

Szóval pontosan: Frodóék Valinorba a ,,Boldog Birodalomba" hajóznak itt élnek az istenek a Valák,ők teremtették Erut a Földet a dalból.

Asszem 13 Vala van,7pasi és 6csaj Vala van,minden női Valának van egy férfi Valája,kivéve egy férfinak Morgothnak,aki folyton lerombolja a többi Vala munkáját,ő a gonosz,az ő elleni harc is benne van a Szilmarilokban,meg benne van Szauron story-ja is.Na Frodó igazából maradhatott volna a Megyében is,de olyan nagy lelki átalakuláson ment át,hogy erre már nem volt képes,ezért elment Valinorba és ott boldogan béében élhet az istenek oltalma alatt.

2014. dec. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
100%
Am rohadtul visszamehetnek Középföldére ha akarnak! :DD
2014. dec. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Wee tiszta a kép köszi:D Bár nem mai kérdés:DD
2014. dec. 25. 22:37
 20/21 Tejinashi ***** válasza:
Olyan nincs, hogy "bővített változat". Olyan van, hogy a "teljes film" és a "vágott változat". Ez olyan lenne, mintha egy könyvből kitépnél lapokat, utána a könyvet eladod és ha valaki kíváncsi a lapok tartalmára is, akkor eladod neki drágábban a kitépett lapokkal együtt.
2020. okt. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!