Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez a lény valódi vagy csak kamu?

Ez a lény valódi vagy csak kamu?

Figyelt kérdés

Találtam egy videot és nem tudom eldönteni hogy a videóban látható lény valós-e?

Itt a videó:

http://www.youtube.com/watch?v=EXfL5Qlce0s


2011. aug. 1. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
igen, igazi. úgy halottam, hogy még régen a vadászgépek találtak egy azonosítatlan repülő tárgyat, és azt hitték meg akarják őket támadni (valami ilyesmi), ezért lelőtték. az egyik lény belehalt, a másikat meg próbálták életben tartani, de mivel nem tudták mit csináljanak vele, ős is elpusztult. a csészealj anyagát meg nem tudták mire vélni. ez a felvétel sok idő múlva került napvilágra. nem tudom igaz-e, én ezt hallottam/olvastam. :)
2011. aug. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem néztem végig, csak beletekertem. Valóságosnak tűnt, de lehet, hogy nem az... Ezt azért mondom, mert szerintem a világegyetemben egy másik bolygón, ahol kialakulhatott élet, ott mások a körülmények, amitől tudnak élni..így a testük sem lehet közel azonos a földi emberéhez. Szóval nem hiszem, hogy a földönkívülieknek is ugyanúgy két keze, két lába van. Lehet, hogy nincs is fejük. Egyébként lehetséges a földön kívüli élet.

És első válaszoló: ha már 2 eljutott ide, akkor elég intelligens fajok lehetnek, de akkor hol a többi? Vagy lehet, hogy csak nem ismerik el, hogy jártak itt még idegenek. Mert ugye nagyon sok észlelés volt, de sok csak megrendezett találkozás volt. A valódikat igazán elismerhetnék... 16/L

2011. aug. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

UFO boncolás, nézd meg jó film

amúgy szerintem nem igazi, nem tudom, én valahogy még az angyalokban is jobban hiszek, mint ebben

2011. aug. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Cherry13 ***** válasza:
bábu? de miért csak 2 jött a földre??? Miért nem több? szerintem kamu
2011. aug. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
cherry13: jobban örültél volna egy inváziónak??..:D....Szerintem..igazi lehet..de lehet hogy nem...mert az amerikaiak felett számtalan csészealj elrepült már..de itt felettünk ritkáság......egyébkent olvassatok a Hihetetlent,meg az UFO magazint...ezekben számtalan érdekes dolgot talász......ez is benne volt egy régebbi számba.....Én hiszek a földönkívüliekben..mivel ez csak egy univerzum a sok közül..és hülyeség lenne az ha csak mi élnénk ebben a világban....!..:)
2011. aug. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Akkora kamu mint ide nagykáta, elismerem hogy vannak, de nagy része az habi 100ezerrel
2013. jan. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!