Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a nepszamlalas valodi celja?

Mi a nepszamlalas valodi celja?

Figyelt kérdés
Szerintetek?

2011. okt. 29. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagyonfelmérés.
2011. okt. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Statisztikai adatok gyűjtése.
2011. okt. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a zsebek kitömése.. azt mondják 20 milliárdba került ez az egész hülyeség de mondjuk megoldották 10 milliárdból a többi lóvét meg lenyúlják...
2011. okt. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem az első három válaszolónak mindnek igaza van, több célja van az egésznek, én nem értem hogy szorosan mi köze van a népszámláshoz annak hogy mekkora házam, lakásom van, vagy hogy hogyan járok dolgozni, és mennyi idő alatt érek oda. nem kizárt hogy új munkahelyeket is létesítenek ezáltal, lehet hogy majd 5000 új revizort állítanak hadrendbe hogy ellenőrizzék mindenki valós adatokat adott-e meg, mert mint tudjuk a számlálóbiztosok nem írhatnak be mást mint amit a nép bevallott.
2011. okt. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!