Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek el munkát keresni?

Hogyan kezdjek el munkát keresni?

Figyelt kérdés
Szeretnék minél hamarabb elhelyezkedni,idén júniusban fejeztem be a tanulmányaimat. Többször vállaltam diákmunkát a diákévek alatt. Voltam már egy pár állásinterjún,de amikor szóba kerül a szakmai gyakorlat és az eddigi ledolgozott évek,akkor sajnos azt kell mondanom,hogy pályakezdő vagyok gyakorlatilag nulla munkaidővel. Ezután szóba sem állnak velem,pedig nem tartom magam buta embernek. Mit tehetnék,hogy minél hamarabb legyen munkám? Regisztráltattam magam a Munkaügyi Kp-nál is,de még onnan sem kaptam álláslehetőséget. Köszönöm a segítséget!!! 20/N
2011. júl. 30. 11:33
 1/2 anonim válasza:
Ha nem megy másképp add lejjebb az elvárásaidat. Én is így kezdtem diplomásként. 4 hónap álláskeresés után már mindent megfogtam amit tudtam. Jelentkeztem hajmosónak is. Végül egy Mekiben kötöttem ki. De örültem hogy van munkám. 1 év után sikerült olyan álláshoz jutnom amit azelőtt kerestem.
2011. aug. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hazudj, nem ismerem az ilyen interjúkat de lehet ,h nem néznek utána annak amit mondasz.
2011. aug. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!