Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyikért vállalnak pl. egy...

Mennyikért vállalnak pl. egy A4-es oldal gépelését?

Figyelt kérdés
Nem nekem kell, hanem én gépelnék be bárkinek bármit, ha lenne, akinek kell, mert nagyon kéne a mani, és gépelni pedig szakmámból kifolyólag tudok, csak nem tudom, mennyiért szokták az ilyemist vállalni.
2011. júl. 27. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem fizetnék manapság gépelésért,mert max.fél órás meló lenne bárkinek is.

De ha mégis megkérnék valakit,hogy 1 oldalnyit gépeljen le akkor is max 500 fointot adnék.

2011. júl. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
forintot.
2011. júl. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első: 500 forintot egy óra kapálásal lehet szerezni...


Nem vállalnak amúgy.

2011. júl. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van egy árjegyzék, és 250-350 Ft-ot kér érte.

2011. júl. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem vállalnál?? ...Tudod, valamiből pénzt kell szerezni, ha máshogyan nem megy, én muszály mindent megpróbálni, annak meg főleg, akinek felkopik az álla!!! De te biztosan nem voltál még olyan helyzetben, azért írsz ilyen marhaságokat. Akinek meg egy ilyen meló dívik, az nem is akar dolgozni... Én bizony szivesen csinálnám ezt is, semmi baj nincs vele!
2011. júl. 27. 17:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hogy azt írta, nem vállalna, én sem vállalnék ilyenre embert, nincs rá szükség.
2011. júl. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha a muszáj szót úgy írod hogy "Muszály " már fizetni sem fizetnék érte..

De igazat adok az első írónak. Gépelésért nem fizetnék én sem.Inkább megcsinálom magam.De vasalásért,kerti munkáért örömmel fizetek bárkinek...

2011. júl. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!