Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Új életet szeretnék, nem...

Új életet szeretnék, nem ilyet. Ezt hogyan tehetem meg?

Figyelt kérdés

Mostanában azon kapom magam, hogy nem azt csinálom amit szeretnék. Jó családban élek, szerető szülőkkel és klassz tesókkal, de mindig velem van a baj. Lehet hogy igy látom a dolgokat és azért vagy nem tudom. Én vagyok a legidősebb itthon és mindig cask azt hallom, hogy: "Bezzeg a húgod meg az öcséd nem ilyen akkor neked miért kell."

Igazuk is van. Állandóan "füllentek", mindig késem, mindig rosszat teszek. Vannak helyzetek amikor azt mondom magamban hogy nem. Ezt most nem kéne meg tenni. De végül még is megteszem.


Miért van az hogy a lelkiismereti "kisördögöm" felül múlja a "kis angyal-t"? Mit tehetnék hogy ezt megváltoztathassam?


2011. júl. 26. 22:27
 1/7 JLlompi ***** válasza:
eljátszod a halálod felveszed a napokkal előre megkötött hatalmas biztosításod és új életet kezdesz a kajmán szigeteken
2011. júl. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolkozz, mielőtt cselekszel, és ha tudod, hogy valamit nem kéne megtenni, akkor NE tedd meg. Amíg nem tudod ezt megoldani, addig nem is fogsz megváltozni.
2011. júl. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? mert van mikor normális hogy kicsit többet aktívkodik a "kisördög":P
2011. júl. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok...
2011. júl. 28. 12:49
 5/7 anonim ***** válasza:
hálló egy kicsit fiatalabb lány vagyok mint Te és teljesen értem amit megfogalmaztál de ha válaszolni nem is tudok,mert félek nem olyan választ írnék amit értenének mások is vagy akár te..de azt megkérdezhetem,hogy a kölcsönös bizalom ugye meg van a szüleiddel? itt a kapcsolatotokra gondolok
2011. júl. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
és nekem is két tesóm van bár én középső vagyok,de van egy ugyanennyi idős bátyjám nem azt mondom hogy átérzem a helyzetet de vágom.azt viszont nem értem miért hasonlítanak Téged a kisebb testvéreidhez ha ők még nem érték el azt a kort amit Te,így nyilvánvalóan nem is lehetnek olyanok.engem ugye az egyenességre neveltek de ha jó a kapcsolatod a szüleiddel,akkor igazán megérdemlik hogy rendes legyél,bár nem úgy jött le mintha valami igazán lázadó rossz gyerek lennél.Nem lehet hogy maximalista vagy magaddal szemben?Nem azt mondom hogy mindig,de néha kell rossznak is lenni és ez nem a legnagyobb problem
2011. júl. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen problémám, és igazából nekem a barátnőm segített. A lényeg, hogy legyen egy megbízható pont, akire, tudsz támaszkodni. A lényeg, hogy ne legyen idióta, iszákos aki minden hétvégén telerókázza az utcán lévő összes kukát.
2011. júl. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!