Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon jó pénzszerzési ajánlat...

Nagyon jó pénzszerzési ajánlat. Ki fogadná el?

Figyelt kérdés

Kaptam egy ajánlatot. az APEH-nak kellene x boltot ellenőrizni. Annyi lenne az egész, hogy bemegyek egy adott boltba és szeszesitalt/cigit kérek az eladótól. ( 16 éves vagyok) . Egy ellenőrzés. ha kiszolgálnak, akkoraz APEH meg tudja birságolni az üzletet. ha nem , akkor nincs semmi. Minden egyes vásárlásomért 1500 FT-t kapnék. Összesen kb 10 k-t tudnék szerezni ezzel. DE itt felmerül a kérdés:


Te ezt tennéd?:

Bemész a boltba, tegyük fel hogy adnak cigit neked (mert 95%, hogy kiskorúnak adnak)és miután fizettél (persze ezt a pénzt az APEH odaadja, hogy abból vedd meg) mondod, hogy kint áll a bolt előtt egy kocsi, az APEH ügynökei vannak benne és beküldtek, hogy ellenőrizd a boltot. Ez után elkérsz 20-30 ezer ft-t azért cserébe, hogy azt mondd a kint ülő ügynököknek, hogy nem szolgáltak ki, azaz korrupt módon megzsarolod. így akár 10-szeresét is megkereshetnéd boltról boltra járva.

megtennéd?


úgy gondolom, hogy aki ezt elvállalja (néhány ezer ft-ért) az is korrupt, mivel az APEH törvényes úton akar x munkahelyet felszámolni és embereket az utcára küldeni. ha segítessz z ellenőrzésben (akár mennyit is keresel vele) gyakorlatilag a nevedet adod a családok tönkretételéhez.


lehet, hogy elvállalom, de a pénzt tuti nem fogadom el, és az eladókat figyelmeztetem sutyiban, hogy ne szolgáljanak ki, különben az az állásukba is kerülhet. biztos, hogy ez után nem szolgálnának ki kiskorút.


2011. júl. 24. 20:20
 1/7 A kérdező kommentje:
ne offold, ha nem olvastad el! nem egy álláshirdetés!
2011. júl. 24. 20:22
 2/7 anonim ***** válasza:

1. fikcióra a válsz: nem tenném, de én birka vagyok, mert ez a lehetőség eszembe se jutott.

2. Nem az utcára akarják küldeni a dolgozó embereket, hanem pénzt akarnak beszedni mindenhonnan.

2011. júl. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hallottam anno erről h boltokat ellenőrizni fogják, akkor eszembe jutott ez amit felvettél.

A másik meg az h a bolt a vásárlókból él...

Habár én párszor belefutottam abba, h elkérték a személyim me nm nézek ki annyinak amennyi vaok..mindig rá csodálkoznak h milyen fiatalnak nézek ki..10est simán letagadhatok!:)

2011. júl. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*felvetettél
2011. júl. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:31


"Nem az utcára akarják küldeni a dolgozó embereket, hanem pénzt akarnak beszedni mindenhonnan."


ahol nincs pénz onnan nem tudnak beszedni semmit.

2011. júl. 24. 20:49
 6/7 anonim ***** válasza:

vagány vagy hogy az APEH-ot csak így át akarod baszni

sok sikert hozzá,

azért megnézném a boltosok arcát mikor előadod nekik ezt a dumát

2011. júl. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
kereskedő vagyok több mint 5 éve.És próba vásárlást nap mint nap csinálnak nálunk a főnök kérésére.És nem csak az alkohol vagy dohány árút ellenőrzik,de arra is képesek hogy mondjuk 10 deka szalámi van lemérve és a csomagolásban 30 deka van,és vedd észre!! Ja és a banánt lemérik paradicsomnak.De volt olyan kollegina akit azért rúgtak ki mert a vaníliás cukrot nem vette észre a zsugoros víz alatt.
2011. júl. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!