Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen idő van nálatok? :-)

Milyen idő van nálatok? :-)

Figyelt kérdés
Nálunk egy órája zuhogott az eső és dörgött az ég. Most kisütött a nap, úgyhogy nagyon finom illat van, és kellemesen hűvös a levegő ^^. Nálatok? Légyszi írjátok oda hogy kb. hol laktok. Én a Balcsinál.
2011. júl. 22. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt is süt a nap, kellemes, hűvös az idő. A levegő kitisztult.

Budapest, Pest.

2011. júl. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ugyan ez itt az Alföldön is
2011. júl. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Itt esik és rohadt hideg van. (20°C) Zokniban, melegítőben ülök a gép előtt, és forró teát iszom.
2011. júl. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, Sarkad.
2011. júl. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első voltam.

Itt is 20 fok van, de nem rohadt hidegnek, hanem kellemes hűvösnek nevezném a magam részéről. Inkább ülök pulcsiban, minthogy süljek meg egy szál pólóban, fulladjak meg, mert a melegtől nem tudok szellőztetni és legyek rosszul a melegtől... :( Inkább ez, mint az. Ez ellen könnyebb védekezni. :)

2011. júl. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez már rohadt hideg. Én ilyenkor nem érzem jól magam, fázom, hideg a kezem, a lábam. Nekem a kánikula a megfelelő hőmérséklet. Nem vagyunk egyformák.
2011. júl. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!