Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok, nálatok FB-on hányan...

Lányok, nálatok FB-on hányan lájkolják a képeiteket?

Figyelt kérdés
Nekem 70-80-an szokták az első pár napban. Pedig egész nyáron nem voltam sehol, nincsenek barátaim és akkor csak azért lájkolják, mert szerintük szép vagyok a képen? Vagy ez nem is sok?
2011. júl. 14. 23:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hogy hívnak?
2011. júl. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
7%
a képeimet 300 alatt soha nem lájkolják, szégyeld magad, am kevés... :/
2011. júl. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
4-5-en max., mert szerencsére nem olyan barátaim vannak, akik csak a facebookon képesek létezni. Jah és szép vagyok, és egyébkétn is ritkán rakok fel képet, max. negyed évente
2011. júl. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
utolsó: ott a pont :)
2011. júl. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Biztos kiírom majd a nevem.:)

Utolsó, kérdésre a válasz hol van?:D

Utolsóelőtti, nekem nincsennek barátaim, nem igazán bízok senkiben,tehát nem a barátaim lájkolják. A suliból, meg helyiek.

A népszerű lányoknál van 50 kb, nem értem nálam miért van több. Nem vagyok nagy fészbukozós, kb én is pár havonta teszek ki képet.

2011. júl. 15. 00:04
 6/14 anonim ***** válasza:

a legjobb képeim 19-21. ezekre jöttek a legjobbak.

a közepesek az ilyen 8-12

és az átlag az ilyen 2-6

2011. júl. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

olyan 400-500-an. :$

amúgy 10-20 között általában, elég az.

2011. júl. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Ez vicces mert nekem 2500 felett vannak az ismerőseim száma és nem erőltetik meg magukat azzal h lákolják a képeimet..ami most kint van képem 1hetes..315 lájkot kaptam rá..az eddigi legkisebb szám a képeimnél az a 194 volt.
2011. júl. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 JLlompi ***** válasza:
83%

tudtam hogy nem lett volna szabad megnéznem ezt a kérdést mert úgyis hülyeség de nemtudom én valamiért szeretem kínozni magam :D most elkezdhetnék itt beszélni hogy ez egy olyan státusz színbólum aminélkül a mai tinip*csa már meg sem tud maradni ,vagy azt hogy szerinted mennyire fontos az hogy klikkel eggyet az egérrel esetleg odaírja hogy "jujj de naon cép wagy *-* (Y) " aztán el is felejt

de ha arra gondolsz hogy neked szemtől szemben a barátaid vagy barátnőid mikor mondták hogy szép vagy (komolyan) hát akkor ha annyi "lájkod" lenne a fészbúkon akkor szerintem öngyilkos is lennél

2011. júl. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Tetszik az előttem szóló véleménye.


Nekem 67 ismerősöm van, nincs kint képem, nem szoktam posztolni, egy like-ot se sose nem kaptam.. a semmire. :p


Általában nyalásból likeolnak az .. emberek. Én szerintem.

2011. júl. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!