Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok, nálatok FB-on hányan...

Lányok, nálatok FB-on hányan lájkolják a képeiteket?

Figyelt kérdés
Nekem 70-80-an szokták az első pár napban. Pedig egész nyáron nem voltam sehol, nincsenek barátaim és akkor csak azért lájkolják, mert szerintük szép vagyok a képen? Vagy ez nem is sok?
2011. júl. 14. 23:49
1 2
 11/14 anonim válasza:
54%
hát nekem átlag kb. 20 lájk. van amikor 30 lájk. lehet hogy tetszik nekik a kép amit felraksz! ennek csak oruljél :D nem sok annyi lájk :DD
2011. júl. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%
Biztos mert istennő vagy, nem tudom.:) Örülj neki. Nekem csak a barátaim szokták, de őszintén szólva nekem a négyszáz akárhány ismerősömből csak a közeli ismerősöknek van jogosultságuk látni a képeimet. A többieknek be kell érniük egy darab profilképpel, az idegenek még azt sem látják. Régen láthatta mindenki és akkor boldog boldogtalan ismerkedni akart. Ez nem tartozik ide, de ha valaki tudja mondja már meg legyen szíves. A facebook nem arra van hogy megkeressük az ismerőseinket? Vagy az tök normális hogy ismeretlenek hada akart találkozóra invitálni, meg félreérthetetlen ajánlatokat tettek? Vagy én élek álomvilágban?:D
2011. júl. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ja azt kihagytam, hogy valószínű azért lájkolják mert tetszik nekik a külsőd a képen, vagy mert egyszerűen csak unatkoznak és próbálkoznak. Nincs kizárva hogy rajtad kívül még 50-100 csajnak lájkolják a képeit. Naponta:D Sok ilyen van. Lehet hogy nekik sincsenek barátaik. Neked miért nincsenek barátaid?
2011. júl. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem tekintek senkit annak. Túl sok emberben csalódtam. Már csak a családtagjaim előtt nyílok meg igazán. Jó, ezt így elmondtam, nem kell véleményezni mennyire ciki, vagy akármi, ez van.
2011. júl. 17. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!