Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Depresszió elleni, hangulat...

Depresszió elleni, hangulat javító gyógyszereket keresek. Ki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Orvostól szerezhető jó esetben legális gyógyszert keresek, depresszióra. Gyógyszer neveket, tapasztalatokat szeretnék kérni. Mi vállt be legjobban? mi a hatása? mi a mellékhatása?függőséget nem okozó, tabletta típusú, hangultat módosító szert keresek.
2011. júl. 20. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha hasfájásra kellene valami, azt tudnék mondani, de amit kérsz, azt széles e hazában csak két-három ember tudja és azt itt nem fogja közölni.
2011. júl. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olyan nincs... Bocsi, de ha nem akarsz hangulatjavító (milyen szép megnevezés kár hogy amúgy átok az összes) gyógyszerektől függeni akkor én valami alternatív megoldást választanék! Tapasztalat beszél belőlem, két évig pánikbetegség végett kellett szednem stresszoldó/hangulatjavító szirszarokat, és a hangulaton semmit se javít! Ha javít is, akkor is lehet mellékhatása, és a szar hangulatodat azonnal visszanyered ha nem veszed be a bogyót, csak hozzá társul még esetleg valami elvonási tünetegyüttes :) De persze ha elmész orvoshoz nyilván rábeszélnek, és manipulálnak, engem két perces kikérdezéssel lerendeztek, és hazaküldtek hadd szedjem a mérget. Ezek a gyógyszerek beleavatkoznak az agyi kémiádba, ne ilyen úton akarj javulni! Nem mondom, hogy homeopatát válaszd, mert több választás is van, de én most azzal próbálkozok (egy évig csökkentettem az antidepit, hogy elhagyhassam! és nehéz volt, mert visszajöttek a tünetek) Olvastam valami SedatifPC gyógyszerről, homeopátiás, nincs mellékhatás, és sokan dicsérik, bár én nem szedtem.

Esetleg ott a B6 vitamin! Vegyél MagneB6ot, nekem az segített elhagyni az antidepit. És ténylegnagyon jó, hidd el a vitaminok is közrejátszhatnak ebben! Ne ugorj rögtön a gyógyszerekbe, mert többet ártanak mint segítenek...

2011. júl. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a 2. választ. Sajnos már nem olyan a szituáció, hogy a gyógyszereken kívül más lehetőség kínálkozzon. Csak éppen az orvosok ahányan vannak annyifélét beszélnek. Így hát személyes tapasztalatokat, és jól bevált gyógyszerek nevét kérdezem. Előre is köszönök minden hasznos információt.
2011. júl. 22. 14:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Kigyógyultál ebből?

2014. febr. 17. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!