Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szoktál irigykedni, féltékenyk...

Szoktál irigykedni, féltékenykedni a barátaidra, barátnőidre?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 11:34
 1/10 anonim válasza:
71%
Soha! Én a zöld szemű szörny ellenese vagyok. Nem kell féltékenynek lenni, akár barátokra akár szerelmi kapcsolatban lévő párra sem, ha szeret akkor nem hagy cserben, nem hagy el, csak neki is kell másfele mozogni... A féltékenység az egyik legrosszabb emberi tulajdonságok között van.
2009. ápr. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem szoktam! Orulok, ha valami jol sikerul a barataimnak, baratnoimnek! A paromra sem szoktam feltekeny lenni, szerncsere o sem! :D
2009. ápr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Barátokra nem.De sajnos néha elő jön bennem az irigység.Egy kis önbizalom növeléssel el is mennek ezek a kósza gondolatok...
2009. ápr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
volt már rá példa, de nem azért merthogy nem érdemli meg és ezért irigylem tőle azt a bizonyos dolgot, hanem mert jó lenne ha velem is megtörténne, nekem is lenne, stb. ez egy ideig, óráig tart aztán csak az marad bennem, hogy örülök, hogy neki megvan.
2009. ápr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem szoktam, akkor én nem lennék igazi barát/barátnő,

Ahogyan a barátaim sem irigykednek rám, úgy én sem, nem tartom szép dolognak :)

2009. ápr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Én igen. De minden ellenségeskedés nélkül. Irigylem a legjobb barátnőmet, mert neki tökéletes az alakja, pedig annyit eszik mint egy coca. Én meg vért izzadva fogyózom és igen lassan mennek le a kilók (hozzáteszem, én szültem már, ő nem, rajtam maradt, de ő előtte is vékonyabb volt nélam). Másik barátnőmet irigylem, ha arról mesél, hogy ide megy - oda megy, állandóan utazik, mert van rá ideje és pénze.

Én bevallom, kicsit irigy vagyok ilyenkor, de rosszat egyiküknek sem kívánok sosem. Soha nem kívántam, hoyg a vékony barátnőm hízzon el, vagy a másik barátnőm csórósodjon el. Csak néha rossz hallgatni, de nem mutatom. Nem bántó irígység ez részemről, csak piszkálja az agyamat, hogy én is de szeretnék ilyen lenni, vagy ezt tenni.

2009. ápr. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Igazi barátokra nem igazán szoktam, inkább csoporttársakra, mert velük sokat rivalizálunk tanulmányi téren. sajnos ez van.
2009. ápr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

Én szoktam irigykedni néha, de szerintem ez nem olyan szörnyű dolog. Ösztönözhet akár engem is arra, hogy jobban igyekezzek... Szerintem csak az a fontos, hogy ne mutasd ki az irigységet, és tudj örülni is a sikereinek.

Jah, persze van olyan (bár ez a súlyos eset) hogy valaki hátráltatja a barátait valami elérésében, mert fél attól, hogy majd később féltékenykednie kell... nah ez az amit el kell kelrülni!!

2009. ápr. 4. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
igen.
2010. máj. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

igen szoktam. és ilyenkor nagyon rosszúl érzem magam.ördögi kör...:S

bár szeretem őt úgy ahogy van és sosem tennék neki semmi rosszat, de valahogy a sz@r érzés mindig rám tör.

hogy mit lehetne ez ellen tenni sajnos azt nem tudom, de ez inkább féltékenység- és ez sajnos mindenkiben benne van legmélyen.:(

2010. júl. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!