Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek para ha 15 évesen...

Matekid kérdése:

Szerintetek para ha 15 évesen van elöször csajom?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek lányokkal táncolni viszont még nem voltam szerelmes, de nem tudom mit csajozik a sok 13 éves, ők még menőzni akarnak és azt se tudják mit csinálnak

15/f


2011. júl. 17. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:

"ők még menőzni akarnak és azt se tudják mit csinálnak" - ennyi. :)

Nincs benne semmi gáz. Nem kell elkapkodni.

2011. júl. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de tényleg, és a mai 13 éves srácok kurv0ára páwák, megkoccintom valamelyiket és szétesik :DD
2011. júl. 17. 10:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Talán Te 15 évesen már az érettség csúcsán vagy? Megkoccintod őket? Gáz, ha csak úgy tudsz érvényesülni, ha a nálad kisebbeket ba.szogatod.
2011. júl. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Fuuton ***** válasza:
Elég gáz, nekem még nem volt barátnőm, 17 vagyok, és hidd el, hogy még tök fölösleges.
2011. júl. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
nyomorék vagy
2011. júl. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát azért 17-évesen valami csaj jó lenne ha érdekelne !
2011. júl. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Fuuton ***** válasza:
Nem mondtam, hogy nem érdekel, de még megvagyok nélküle.
2011. júl. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
eléggé gázok a mai 13-14 évesek, én testépítő vagyok és nagyon sok lány szeret emiatt, a kis p0csök meg menőznek a márkákkal, élvezetes érzés szétverni őket :))
2011. júl. 18. 00:16
 9/9 Fuuton ***** válasza:

Élvezetes érzés???

Okkéé :D

De gondolom, hogy azzal tisztában vagy, hogy az erő nem minden, pl. ha azt mondod, hogy test építesz, én meg ninjutsuzok, akkor esélyed sincs ellenem, mert én tudom, hogy hova kell ütni, hogy megbénulj 15-20 percre, vagy pl.

a mellkasodra egy szépen bevitt kalapácsütés lazán leállítja a szíves, vagy tetszésem szerinte béníthatom a testrészeidet, ugye érted?

2011. júl. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!