Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rájöttem, hogy szeretnék...

Rájöttem, hogy szeretnék segíteni az embereken egy egyedi módon? (lent)

Figyelt kérdés
Sokat segítek barátnőknek, haveroknak minden témában. Persze nem mindig hallgatnak rám, de amikor igen azt mondják jó, hogy meghallgattam őket és segítettem. Ismeretlen embereknek is szeretnék. Mert tudom, hogy néha nem egy tapasztalt felnőttre van szükség hanem arra a valakire aki ugyanazt éli át mint ő. Szóval, szívesen meghallgatnám a problémákat és e-mailben. válaszolnék. :) segiteniszeretnek@citromail.hu várom :) 15/L
2011. júl. 15. 14:34
 1/5 anonim válasza:

Tyűha, ekkora szociális érzék ennyi idősen?

Csak arra kérlek vigyázz, ezt mások kihasználhatják, sőt bajod is lehet belőle, ha valami pszichopata, nem elégedett a tanácsod keltette eredményekkel. Inkább próbálj meg egy szervezethez csatlakozni, pl Máltaiak...azok meg is tanítanak arra, hogy mikor-hogyan-kinek mit lehet és kell mondani.

2011. júl. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Haaaa. Én is ezt csinálom. :D
2011. júl. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kedves Tőled! Bárcsak több ilyen kedves ember lenne! Gondolkodom az ajánlatodon. Nagyon aranyos vagy! :)
2011. júl. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat. :)
2011. júl. 15. 15:10
 5/5 anonim válasza:

Szia, kedves Altruista!


Hasonló cipőben járunk. Én szintén nagyon-nagyon igyekeztem (és igyekszem) segíteni lehetőleg mindenkin, amióta csak az eszemet tudom. Ebben az a jó, hogy ugye nekik jó, milyen jó érzés már segíteni és látni, ha sikerült, hogy mennyire örülnek neki, meg én személy szerint hasznosabbnak és fontosabbnak érzem magam tőle. Szóval amíg ez boldoggá tesz, hajrá!! Akkor pedig, ha a környéken nincs elég küzdő, beszélgetésre és jótanácsra vágyó ember, itt remélem, elegen megtalálnak.


Vigyázz viszont, hogy figyelj arra is, Neked mi jó! A dolog buktatója ugyanis az, ha mások érdekeit olyan gyakran heyezed a sajátod elé, hogy Te már elégedetlennek érzed magad. Akkor viszont, ha nagyon megszoktad, hogy mindig attól érzed jól magad, hogy másoknak segítesz, akkor ebben az esetben is így próbálod majd meg jobb kedvre deríteni magad. Ami ugye nem fog működni.


Na, most aztán fent vázoltam a saját problémámat. Egyébként persze lehet, hogy Nálad erről szó sem lesz, akkor Hip-hip-hurrá, hogy Neked sikerül mindig a többiek kedvében járni úgy, hogy közben Te magad is jól érzed magad. Neked drukkolok!

2011. júl. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!