Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon félek a viharban,...

Nagyon félek a viharban, illetve viharos szélben kicsi gyerekkorom óta. Felnőtt nő vagyok. Hogy gyógyítják ezt a fóbiát?

Figyelt kérdés
2009. márc. 28. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam magamtól meggyógyult serdülőkorom táján, onnantól kezdve az erkélyről néztem a vihar közeledtét és a villámokat, és lenyűgözött a látvány, a természet ereje. Soha többet nem volt ezzel gondom. Hozzátartozik, hogy olvastam ilyesmikről szóló könyveket is.
2009. márc. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki te is!

Álljál ki a vihar közelébe: először talán ablak mögül nézd. Nagyszerűen néznek ki a villámok és néha a felhők is.

2009. márc. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok. A helyzet az, hogy ha kint vagyok az utcán, akkor nem félek tőle, csak a lakásban. :( Fogalmam sincs, miért. Talán azért mert túl rémisztő a hangja, ahogy fütyül, meg ahogy rázza az abalakokat. Olyan érzésem van, hogy ránk dől a ház.. :( Ez normális szerintetek?
2009. márc. 28. 14:10
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a villámlással vagyok így és 24 évesen sem nőttem ki.

Egyik egykori tanárnőm 60 év körül volt és szintén rettegett a villámlástól és azt mondta ő sem fogja kinőni sosem.

Szerintem is az a megoldás, hogy szembe nézel vele, mikor rettentően félsz. (Hozzáteszem, nekem nem sikerült ez se :))

2009. márc. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Ez legyen a legnagyobb bajod. Semmi jelentősége nincs a dolognak.
2009. márc. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Olyan szempontból van jelentősége, hogy sokszor éjszakákon át nem alszom a vihartól. És persze van egy néhány hónapos csecsemőnk, nappal pedig tőle nem. :) Szóval nem mondanám, hogy nincs jelentősége számomra. :(
2009. márc. 28. 19:59
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Hm. Én, nem tudom hogy miért félsz a vihartól! Az nem bánt! Biztosan attól félsz, hogy mikor alszo egyszercsak a villám beoson melléd az ágyba, felébreszt és azt mondja bááá! Oké csak vicceltem!
2009. ápr. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is baromira félek a lakásban vihartól és a széltől!remegek,aludni nem tudok félek h kidől a fa elviszi a tetőt a szél!nagyon rossz!Ha szerencsém van és nincs áram akkor vigjátékot nézek,vagy ha megy a Showder Club a cool tvn:)
2009. aug. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*nincs áramkimaradás
2009. aug. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!