Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik ez a ceruza? (bővebben...

Melyik ez a ceruza? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Teljes egészében szénből, vagy grafitból van(ezt nem tudom), tehát még a külseje is. Sötétszürke színű, kívül fényes és fogásra nehéz, valamint vigyázni kell, mert ugye könnyen eltörhet. Nagyon jó vele rajzolni, de nem tudom, hogy hol vettem még anno és így nem is értik meg, hogy mit szeretnék venni.
2011. júl. 2. 10:47
 1/7 szamóca.. ***** válasza:

[link]

ilyen ugye? hát..hivatalos nevét nem tudom, teljesen grafit. azért nem értik meg, mert nem szén, hanem grafit. próbáld így:)

2011. júl. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen ez az. köszi szépen.
2011. júl. 2. 15:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Amúgy szénceruza a neve. :)
2011. júl. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
úgy szoktam kérni, de olyankor kezembe nyomnak egy szénbelű, fa borítású átlagos ceruzát :S
2011. júl. 2. 21:17
 5/7 anonim ***** válasza:

(18:36-os vagyok)

Bocsánat, tényleg nem szénből, hanem grafitból van ^^'...hm, akkor grafitrúd. Itt például "famentes grafitrúd"-nak hívják, szerintem ez egész jó/pontos név :D

[link]

2011. júl. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
óhh igen!!! Nagyon köszi, tökéletes, erre gondoltam! :) Hálám sírig... :D
2011. júl. 4. 00:35
 7/7 anonim ***** válasza:
koh-i-noor progresso
2014. máj. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!