Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez most komoly? Itt komolyan...

Ez most komoly? Itt komolyan lepontoznak azért, ha más az ízlésem, mint az övék?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__lakberendezes__1935378..

Én akkor is felpontoztam itt a válaszokat, ha nem is tetszett éppen...

Létezhet itt egyáltalán haszontalan válasz?


"ez legyen a legnagyobb bajod" és társai típusú válaszokat inkább ne...


2011. jún. 28. 00:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj felpontozni,de le se kell pontozni,ha ilyen tetszik-nem tetszik kérdésről van szó pl.
2011. jún. 28. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Én még olyat is láttam, hogy valaki egy üres mezőt pontozott le:D


Egyébként, amikor regisztráltam ezt nem tudtam, hogy így megy, csak később vettem észre, hogy itt ez a divat. És nagyon furcsálom. Azt hittem először, hogy ez egy komoly oldal és, hogy csak a trágár, bunkó hozzászólókat pontozzák le. De amikor egy komoly témánál hozzászóltam, meglepődve láttam, hogy a hozzászólásomat,amit előzőleg valaki felpontozott közel 100%-ra, lepontozták 58%-ra :D( Azóta megnéztem és láttam, hogy már 70%-on van) Valószínű kezdik megérteni :D

2011. jún. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Ez nemcsak ebben a kategóriában, szinte mindegyikben ez van.

Szerintem vannak, akik naponta csak azért jönnek a GYIK-re, hogy végig-nyomogassák a piros kezeket, ezzel szórakoznak.

2011. jún. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

" umm, mi értelme van valakit felpontozni ha nem értesz egyet vele? "


Például, mert hasznos választ adott, de lehet hogy nem egyezik az ízlésünk, de mégis felpontozom...

2011. jún. 28. 09:49
 15/22 anonim ***** válasza:
41%

"Én még olyat is láttam, hogy valaki egy üres mezőt pontozott le"

mert szerinted egy üres mezőnek sok értelme van?


Egyébként előfordult már hogy valakivel nem érettem egyet, de szépen, logikusan adta elő a véleményét, nem támadóan, akkor én nem szoktam pontozni semmit. Nem értek vele egyet, de nem írt idiótaságot, hagyom, hogy pontozzák azok, akik szerint baromság amit írt, vagy akik egyet értenek vele. Vagy ha írt jót is rosszat is, akkor a középső kezet nyomom.


az meg hogy ha valakinek más az ízlése: egy olyat látnék, hogy a kérdező valami jó, igényes zenét keres, és valaki beírja justin biebert vagy SP-t, vagy valami lakodalmast, vagy ilyesmi, már nyomnám is a nem hasznos-t. Persze, ízlés dolga, de azért ha valaki ért a zenéhez akkor egyértelmű lesz számára, hogy van jó zene, meg van rossz (igénytelen, fantáziátlan, buta) zene is.


Felteszem egy lakberendezőnek is ha azt mondod hogy ilyen és ilyen 5leteim lennének egy lakással kapcsolatban, akkor rámondaná hogy te hülye vagy, az úgy nem jó. Ízlések ide vagy oda.

2011. jún. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
12:00 nem nincs értelme, de velem is előfordult, hogy véletlenül, üresen küldtem el egy betűvel. És utána írtam meg rendesen. És más az is, ha valaki orbitális marhaságokat ír!!! És ugye, mi most éppen arról beszélgetünk, hogy a normális válaszokat, miért pontozzák le!!!
2011. jún. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
37%
Ja és nagy ész nem kell, hozzá, hogy kiderítsd, hogy egy üres mezőnek nem sok értelme van, ennél már csak egy fokkal nagyobb ész kell, meg intelligencia, hogy értékeld!!
2011. jún. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
38%

"Ja és nagy ész nem kell, hozzá, hogy kiderítsd, hogy egy üres mezőnek nem sok értelme van, ennél már csak egy fokkal nagyobb ész kell, meg intelligencia, hogy értékeld!!"


Ezzel oda akarsz kilyukadni hogy aki lepontoz egy nyilvánvalóan nem hasznos választ, az hülye?

2011. jún. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

"Ezzel oda akarsz kilyukadni hogy aki lepontoz egy nyilvánvalóan nem hasznos választ, az hülye?"


n4em, oda akart kilyukadni, hogy jelen esetben nem eldönthető, hogy hasznos-e, mivel nem írt semmit. Figyelmen kívül lehet hagyni. Nem orbitális baromságot írt.

Egyébként üresen nem nagyon engedi elküldeni a rendszer,szóval nem tudom min vitatkoztok...

2011. jún. 28. 23:06
 20/22 A kérdező kommentje:

Olyat már láttam, hogy valaki beírt egy pontot és azt lepontozták. Gondolom azért írta be, hogy figyelemmel tudja követni a kérdést, ne vesszen el, de ugyanakkor nem kíván reagálni rá stb.

Csak sokan ezt már unják, vagy csak szimplán taplók és lepontozzák.

2011. jún. 28. 23:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!