Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Mit tegyek?...

Mi lehet a baj? Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés
Letoltotem a Lada Racing Club-ott es felis telepittem minden,aztan ra kattintok az ikonjara es aszt irja ki hogy sikeresen feltelepitettem inditsa ujra ujra inditom es megint eszt irja, mert van ez?mit tegyek legyszi irjatok mert mar fuh sokat bajlodtam vele :( :(
2011. jún. 26. 22:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Aszt leforditottam a forditoval hogy indtitsam ujra.amugy valami hulyeseget irki Procection System (FrontLine) szedtem le hozza crack-et is de nem jo.nezek meg mas crack-et engyenlore.Valakinek ment eza jatek?
2011. jún. 26. 23:21
 2/3 A kérdező kommentje:
egyszi irjatok mert nem indul hiaba rakok hozza cracket,valakinek ment eza jatek?
2011. jún. 27. 17:08
 3/3 A kérdező kommentje:
valami Media Descriptor (mediale iro) fajl vagy ilyesmi nem ismerem eszt a valamit ha kiirnam CD-re jo lene?
2011. jún. 27. 17:55

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!