Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek így is tudnák...

Szerintetek így is tudnák hogy ez zsidó csillag?

Figyelt kérdés
Mert egy ruhámra lesz rajzolva egy akasztófa és de egy 6 ágú zsidócsillag.Csak az a gond az a csillag nem ilyen lesz [link] hanem az egész csillag fehér lesz még a belseje is.Sztetek attól tudnák hogy zsidó csillag ?
2011. jún. 26. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:

neonáci partiba készülsz? ... vagy minek kell az?

/és igen ... ha a pólód nem fehér lesz, akkor tudni fogják, hogy az egy Dávid-csillag../

2011. jún. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Náci.Csak utálom a bevándorlókat és a zsidókat.És az olyan nemzetiségű állatokat(cigány,néger,zsidó,kínaiak stb) akik beköltöznek Magyarországra és nem magyar származásúak.
2011. jún. 27. 07:50
 3/5 anonim ***** válasza:
mérnöknek tanulok és ha megkapom a diplomám szeretnék egy ideig németországban dolgozni. Szar érzés lesz tudni, hogy sokan ott azért fognak gyűlölni, mert magyar vagyok ... ott én ugyanolyan bevándorló leszek, mint akiket te gyűlölsz.
2011. jún. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Attól függ

Hogy ha téged felvesznek külföldön dolgozni.És ezért egy rendes Német ember nem kap munkát akkor valóban ugyan olyan leszel mint itt a cigányok és az egyéb nemzetiségű állatok.

2011. jún. 27. 11:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem nálad kevés undorítóbb "állat" van a világon. Á, inkább nem sértem meg azzal az állatokat, hogy hozzájuk hasonlítalak.
2011. nov. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!