Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Festek eltavolitasa papirrol...

Festek eltavolitasa papirrol hogyan lehetseges?

Figyelt kérdés

Igazabol nem tudom, hogyan is lehetne helyesen megfogalmazni a lenyeg az, hogy a matrix nyomtatoval keszult szoveget szeretnem eltavolitani a papirrol.

Igazabol mar az is jo kiindulopont lenne, ha tudnam mi is a megfogalmazasa tinta vagy festek, esetleg ha az osszetevoje meglenne mar akkor is elorebb lennek szerintem. Mivel akkor mar jobban lehetne tudni mi is oldja.


2011. jún. 18. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát van ugye sima festékoldó, esetleg benzinnel is próbálkozhatsz, de csak ha nagyon muszáj, mert elképzelhető, hogy hazavágja a papírt...
2011. jún. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

kiprobalom, mit veszithetek :).

eddig ami nem mukodik : hypo, kulonbozo folt tisztitok es meregdraga univerzalis tisztito. valami mas erosebb szerre lesz szuksegem.

sot a folttisztitok kozott volt olyan ami kimondottan nyomtato festekre illetve tintara volt irva.

viszont a gond lehet, hogy nem is az oldoszerrel van hanem inkabb azzal, hogy hogyan is szedje ki belole. eddig csak aztatassal probalkoztam dehat hogyan is szedne ugy ki, valahogy biztosan mozgatni kellene vagy nem tudom, de csak ugy magatol biztosan nem maszik ki belole.

2011. jún. 19. 15:30
 3/3 A kérdező kommentje:
senki?
2011. júl. 24. 18:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!