Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » *Ez visszataszító egy kb.18...

*Ez visszataszító egy kb.18 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
Fiúk! te mit szólnál, ha van egy barátod, aki lány(nem szerelem, nem csak haver, viszonylag szoros barátság) mondaná, hogy azért nem érzi jól magát, mert éppen megjött neki? nekem ilyenkor iszonyúan görcsöl a hasam, és nincs jó hangulatom. kínosan éreznéd magad ebben a helyzetben? vagy teljesen normális lenne?
2011. jún. 18. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem visszataszító, örülnék, hogy megbízik bennem, hogy elmondja.


17/F

2011. jún. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Hát, rám törne egy ilyen: "és ezzel én most mit csináljak?" érzés. De alapvetően nem érezném kínosan magam, csak egy csöppet furán.
2011. jún. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Görcsölés ellen bevehetnél gyógyszert. :)
2011. jún. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

A fiúk nem kíváncsiak erre.

Legalábbis a mi osztályunkból a fiúk sosem örülnek, ha ilyenekről beszélnek a lányok. És valamilyen szinten igazuk is van, mert ez a te magánügyed:)

2011. jún. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én fiús lány vagyok, sosem hoztam szóba ilyesmit.

A fiú barátaim viszont rendszerint kiszúrták. Már amikor fájt a hasam vagy ilyesmi.

De akkor esett le az állam amikor elkezdték mondani, hogy milyen praktikák segítenek ilyenkor stb. :DD Nagyon durva volt, sose felejtem el.

2011. jún. 19. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

utolsónak

milyen kedves barátaid vannak :)

mindenkit felpontoztam

2011. júl. 21. 15:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!