Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félek attól hogy vámpírok el...

Félek attól hogy vámpírok el akarnak rabolni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem viccelek.Azt mondta egy magát vámpírnak nevező valaki,hogy el fog rabolni,azért hogy átváltoztasson.
2011. jún. 17. 23:42
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
60%
rakj mindenfele fokhagymát, szerezz gyorsan olyan spéci vizet, vagy szólj Van Helsingnek
2011. jún. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
jah, kihagytam, és kell ezüst lövedék :D
2011. jún. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
Elejtesz egy telefont a bolondokházába+rendőrségre aztán vagy dutyiban vagy kényszerzubbonyban végzi, ugyanis komplett dilis(veled együtt de te csak elhiszed neki nem hiszed magadról) és megfenyegetett.
2011. jún. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim válasza:
túl sok vámpíros szart olvasol..és az agyadra ment xD
2011. jún. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim válasza:
a második válaszolónak üzenem nem ezüst kell, FAlövedék(vagy karó ) az hatásosabb :D
2011. jún. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
rendben, annyira nem értek ezekhez :D
2011. jún. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
Ezüstgolyó a farkasember ellen kell, de őt már kinyírtam nincs vész.:D
2011. jún. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim válasza:
akkor semmigáz.egyel kevesebb .lol:D
2011. jún. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
még a szentelt vízet is írni akartam, de ha jól tudom, az a démonok ellen kell. Vagy ezt is rosszul tudom? :D Amúgy a farkasembereket csipázom,,,,, vagyis csipáztam őket, mert megölted őket.... :D
2011. jún. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim válasza:
szerintem meg hagyd hogy átváltoztasson az olyan királyság xDDD Am meg vámpírok nincsenek.. De ne szólj erről senkinek nehogy egy világ omoljon össze bennük:D Am a hangok mondták már hogy normális vagy?:O Vagy inkább azt hogy nem avgy az?:O
2011. jún. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!