Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak engem érdekel hogy ha...

Csak engem érdekel hogy ha tanácsot / választ adok itt egy kérdésre vajon bevált-e?

Figyelt kérdés
Szoktam nézegetni a megválaszolt kérdéseimet, hogy vajon az aki kérdezett vagy tanácsot kért mennyire élt vele, bevált-e neki valamelyik válasz. És szinte soha senki nem írja meg pár nappal /héttel később hogy jól gondoltuk-e. Ez csak nekem tűnt fel ?
2011. jún. 17. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:

ez az oldal nem pletykálásra lett kitalálva.

Valakinek van problémája, válaszolunk rá... és?? Miért érdekel mi lesz utána? engem nem érdekel, mert az ő dolga. Sosem szerettem mások életében elmerülni. ha meg akarja osztani, akkor úgy fog tenni.


Amúgy nő vagy?

2011. jún. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
őszintén szólva pár nap múlva el is felejtettem h mit válaszoltam mire és általában nem jelölöm be a kis négyszöget alul h értesítést kérek ha új válasz érkezik (a kiírt kérdéseimre kb ugyanez vonatkozik). átadom a tudásom meg a gondolataim ahogy a legjobbnak és leghasznosabbnak látom és ennyi.
2011. jún. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ilyenre gondolok:


http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__sutes-fozes__18..


kapott egy választ. megpróbálta és megírta hogy működik-e

én meg most elolvasva a válaszokat nem írom ki újra és újra a kérdést, mert tudom hogy neki pl ez bevált

2011. jún. 20. 07:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!