Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kristen Stewart. Vélemény?

Kristen Stewart. Vélemény?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Bírom :))
2011. jún. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Nemrég láttam róla a speak like c. videót, ami tők jól összefoglalja a "hibáit"...

Szerintem nem az a probléma vele, hogy nem tud artikulálni, képtelen normálisan kifejezni magát( állandóan keresgéli a szavakat), hanem hogy színész létére képtelen ezekre a dolgokra.

Mert egy színész igen is tudjon normálisan, szépen atrikulálni, ha interjút kel adnia, akkor ne keresgélje zavartan a szavakat, miközben a hajában turkál, hanem tudjon nyilatkozni, legyen kifejező kézsége... És ha tényleg annyira zavarban van, akkor játsza el, hogy nincsen zavarban! Elvégre színésznő!

Mindenki anyira oda vana érte, de én valahogy nem látok benne semmit. Olyan kifejezéstelen az egész csaj.. Mind a színészi játéka, mind a megjelenése..

A hozzáállása pedig a média felhajtáshoz egész egyszerűen felháborító! Éppen elég pénzt kap a filmjeiért ahhoz, hogy ha valahol meg kell jelennie, vagy interjút kell adnia, akkor legalább megpróbáljon jó lépet vágni a dologhoz. És a rajongóinak pedig ne a középső újját mutogassa állandóan!

2011. júl. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Tehetségtelen ronda celeb.
2011. aug. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

16:14-ess az nem zavar,hogy a videóban nem is ő volt? -.-

Megnéztem én is,és szerintem igenis jó színésznő,nincs vele semmi baj. -.-

Ja és gondolom erre gondoltál: http://www.youtube.com/watch?v=zKKAVYI7vdU

2011. nov. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

12:59

Írtam én egy szóval is, hogy ő van a videóban? Csak azt írtam, hogy jól öszefoglalja a hibáit. Vagy is nem ő van a videóban, csak róla szól! Szövegértés, KÖNYÖRGÖM!

2011. dec. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Te annyit se tudnál,mint ő,szóval nem kritikáznám...
2012. jan. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Kedves előző!

Maradjunk annyiban, hogy mindenkinek meg van a joga a saját véleményéhez. SZERINTEM Kristen Stewart pocsék színész, és csupán azért tart ott, ahol tart, mert jó családba született, és jókor volt jó helyen. Képtelen egy darab érzelmet hihetően átvinni, és az ég szerelmére, MINDIG NYITVA VAN A SZÁJA! Ízlések és pofonok, de én erre semmiképp nem mondanám, hogy tehetséges...

2012. jan. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez az előző! Nyomjad neki:)
2012. jan. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem szimpi! Tiszta sexi!
2012. aug. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!