Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerinted megérdemelten kapta...

Szerinted megérdemelten kapta meg Kristen Stewart a most 5-én megrendezett Mtv Movie Awards-on a legjobb női színésznőnek járó díjat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
szerintem megérdemelte.
2011. jún. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem. Csak ugyebar Twilight nagy nepszerusegnek orvend a tinik kozott.
2011. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem sem.... Én egyzerűen nem értem. Figyelem azt az elképesztő rajongást, ami körülveszi a Twillight sztárokat (itt főleg a két főszereplőre gondolok), és nem tudom megérteni. Pedig próbálok nyitott lenni, de hát Kristen Stewart is... Egyáltalán nem színészkedik, semmit nem tesz hozzá a szerepeihez. Ugyanazt látni a szerepeiben, mint amilyen ő a való életben: unott, savanyú képet vág, a szája mindig nyitva, és a szövegét monotonon mondja. Ha nézem a filmjeiben, nekem nem az jut róla eszembe, hogy "de jól színészkedik!", hanem az, hogy "mit keres ezen a pályán?!" Valahol olvastam, hogy valaki azt írta, "neki ilyen a stílusa". De nem attól lenne jó színésznő, hogy eltud vonatkoztatni a saját stílusától???? Szóval, hogy a kérdésre válaszoljak, kapásból egy tucat olyan színésznőt feltudnék sorolni, aki jobban megérdemelte volna ezt a díjat, mint ő. Én nem igazán kedvelem, de abszolút tiszteletben tartom azt, hogy sokan rajonganak érte... Csak akkor ők ne azt mondják, hogy azért, mert tehetséges színésznő (ami nyílvánvalóan nem igaz), hanem mondják azt, hogy mert "ő játsza Bellát", vagy mit tudom én...
2011. jún. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!