Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki felakasztja magát,...

Ha valaki felakasztja magát, az rögtön meghal, vagy pár percig szenved?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Pár percig fuldoklik még. Ne csinálj ilyet!
2011. jún. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

-.-


nem szoktad nézni a filmekben , hogy még szenvednek?


egy esetben azonban nem szenvednek, hanem rögtön meghalnak, akkor ha kitörik a nyak.

2011. jún. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Vree ***** válasza:

A hagyományos akasztásnál rendszerint az a cél egyénként, hogy rögtön kitörjön a nyak az esésnél. Így a "leghumánusabb". Amatőr hóhérnál történik csak meg hogy még fuldokol az áldozat, esetleg elméretezik az esés hosszát és a feje is leszakad.


Ajánlom olvasd el a Wiki cikkét az akasztás módozatairól:

[link]


Önmagad felakasztásánál épp olyan körültekintően kell eljárnod a kötél és az esés hossza megválasztásánál. A hóhérság nem véletlenül létező szakma, képzetlenül otthon ne próbálkozz ilyesmivel! Fájdalmas halál, esetleg túlélés komoly nyaksérüléssel vagy agykárosodással lehet a vége.

2011. jún. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha egy székről ugrasz le akkor szenvedsz, ha az első emeletről akkor rögtön meghalsz ;)

(természetesen az egy métert nem a minimumra értettem a halálhoz, csak ez jutott eszembe)

2011. jún. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

na má' össze-vissza beszélek :D :DD

úgy értettem, hogy "az egy emeletet nem a minimumra értettem a halálhoz...."

2011. jún. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!