Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjem el szerintetek?

Hogyan kezdjem el szerintetek?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársam el fog költözni az országból és az angoltanártól azt a feladatot kaptuk, hogy írjunk angolul neki egy búcsúzó szöveget és majd odaadjuk neki.

Már nagyjából végiggondoltam, hogy mit fogok írni, csak elkezdeni nehéz. Van valami ötletetek?

12/L


2011. jún. 9. 15:54
 1/2 A kérdező kommentje:

Szerintetek ez jó lesz? A feltételes módot lehet, hogy nem jól írtam, mert még nem tanultuk. Írjátok le, ha van valami hiba benne! Légyszi!



Dear xy!

So many times I want a new life in another place, but when I think about it harder, I think the past would be miss. It's impossible to start a really new life. The memories and the friends normally remain... and some objects, what remind to the past, like this letter. You are lucky because you can start a new life, but it won't be easy.

Don't forget me.


P. S. I already miss you

yx

2011. jún. 9. 17:37
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja és tudom, a megszólításnál nem felkiáltójel, hanem vessző :)
2011. jún. 9. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!