Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arrol hogy nem...

Mit gondoltok arrol hogy nem a Szabo Adam nyerte a csillagszületiket?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
azt hogy csak hírnevet nyert..és már az is sokat számit !
2011. jún. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ki az?
2011. jún. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ki nyerte meg?
2011. jún. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen mindegy, ki nyeri meg, mert úgyis az maradhat csak a pályán, akire később lesz kereslet. Ha megnézed az utóbbi 10 év tehetségkutatóit, számos nyertes tűnt már el a süllyesztőben (pl. Utasi Árpi, Király Viktor) és sokan befutottak a döntős-, de nem nyertesek közül. (pl. Tóth Gabi)
2011. jún. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Még jó, hogy nem ő nyerte meg... de remélem nem az a kérdező vagy, aki tegnap is feltette ezt a kérdést. Amúgy elmondanád miért is neki kellett volna megnyernie?? nincs vmi nagy tehetsége
2011. jún. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
ezen én is el gondolkodtam hogy ö most tehetséges vagy csak olyat mutatot meg ami nem túl el terjedt hangszer..
2011. jún. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igazábol ő szerintem egy nagy tehetség,de a földön kell járni..Itt sokan már azt mondják hogy világsztár lesz meg stb.. és ha csak őt nézzük meg akkor télleg jo amit csinál meg télleg ügyes de pl nézzünk egy igazi "mestert" a szakmájába:

http://www.youtube.com/watch?v=yCJaU-Gqmhs

Különbség észrevehető?:)

2011. jún. 14. 11:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!