Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ajánlanátok jó könyveket? 12/f

Ajánlanátok jó könyveket? 12/f

Figyelt kérdés
Sziasztok!12 éves fiú vagyok,szeretném ha ajánlanátok könyveket.Koromhoz képest érett vagyok,komolyabb könyveket szeretem.(pl.vörös pöttyös könyvek stb.)
2011. jún. 6. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Komoly könyvet akarsz? Ha tényleg elég érett vagy, vedd meg a következőt: Henry David Thoreau: Walden. Az biztos, hogy nem csak olvasás alatt fog foglalkoztatni, hanem utána is hónapokig. Nekem megváltoztatta az életszemléletem.
2011. jún. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megnézem..
2011. jún. 6. 19:57
 3/10 M@x ***** válasza:
Akármilyen érett is vagy a Hot Dogs sorozatot nem hagyhatod ki!
2011. jún. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a Gyűrűk Urát olvastam ki, mind a 3 könyvet :) olyan 500oldal egyenként
2011. jún. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ajánlanám a Jég és a tűz dala regénysorozatot, marha jó történelmi fantasy. Nem kis olvasmány 900-1200 oldalasak az eddig megjelent könyvek, (4) illetve nem sokára jelenik meg az 5. végre. Az se lesz kevesebb 1200 oldalnál (remélem is). Tényleg csak ajánlani tudom, nekem főleg az tetszik benne, hogy nagyon kicsi a hangsúly a fantasy vonásokon és éppen ez teszi korrekté, (nincsenek benne hiperszuper ész nélkül lövöldöző szupermágusoknál akik mindent tudnak,), noha hanyagolva sincs teljes mértékben. Az író szerint felnőtteknek íródott, szal van benne egykét dolog, harc, vér, nők 8-). Eddig az összes részt elolvastam nagyon várom a folytatást. Mellesleg most készült az első könyvből sorozat http://www.youtube.com/watch?v=8ixEWrTLiZg itt a link a trailerhez remélem meghozza a kedved a könyvhöz. Valóban korrekt, reális, és mérhetetlenül izgalmas olvasmány.

Találtam egy pdf-t az első könyvről, érdemes elolvasni a prológust, de mindenképp ajánlom eredetiben! :)

[link]

2011. jún. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Leginkább 19:56 és 20:56 ajánlata tetszik.

2011. jún. 7. 06:01
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja és 20:26-é is tetszik!
2011. jún. 8. 16:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Anthony Horowith Alex Rider sorozata :D nekem tetszett (pedig lány vagyok Xd)
2012. febr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 sapka108 válasza:
Lois lowry: az emlékek őre
2012. márc. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Vörös pöttyös könyvek: Beauty,Lúzerek és bálkirányők,Eperszedő,Burok
2012. jún. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!