Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 193centis magasság visszataszí...

193centis magasság visszataszító lehet egy nőnek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 14:39
 1/8 anonim válasza:

az; kivéve, hogy ha a férfi is kimondottan magas, szóval ilyen kb 205 cm vagy picit több, kevesebb.. ja meg ha a srác kedveli a magas nőket, de ne légy szomorú!! van férfi aki meg épphogy a nála magasabb nőket szereti.. ez változó


a lényeg az, hogy ha megtalálod az igazit az úgy fog szeretni ahogy vagy.. meg nem minden a külsőn múlik.. az a legfontosabb, hogy legyél kedves, szerény (de ne túlságosan csak épp annyira amennyire pont jó) meg egy kis leheletnyi sminket is rakhatsz magadra, mert azért hamár a külsőről van szó akkor az arcod csak fontosabb mint a magasságod!:) szerintem...


na szóval nem térek el a témáról, a mondanivalóm az 1. bekezdésben van :)

2011. jún. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem visszataszító, nekem speciel tök bejönnek a magasabb nők.
2011. jún. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

jaj bocs, (1. vagyok) azt hittem, hogy úgy egy nőnek, hogy te vagy a nő :D hehe dilis vagyok


na akkor újra kezdem: én is lány vagyok és kifejezetten a magas férfiak vonzanak bár nem mindenkit de valakiket ilyen valakiket olyan szerintem inkább legyél magasabb, mint alacsonyabb.. vagy talán kis törpe szeretnél lenni? :D

na szóval ha megtalálod az igazit akkor az pontosan úgy fog szeretni Tége ahogy vagy *.*

2011. jún. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hosszú combok ..hmmm :)
2011. jún. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
21 vagyok és fiú :D:D:D
2011. jún. 5. 15:16
 6/8 anonim válasza:
egy bolond 100-at csinál :DD
2011. jún. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A nők - szó szerint (!) - imádnak FELNÉZNI a férfira, - keveset találsz közöttük, aki nem sudár, magas, erős, fiatal, életerős férfiról álmodozik.

- Persze akadnak másként gondolkodó nők is, - és ez nem róható fel ezeknek a nőknek "hibaként".

2011. jún. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem nem taszít, a magas férfiakat szeretem, bár én 162 cm vagyok. Jobb egy 193 cm-es férfi mint egy 160 körüli.
2011. jún. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!